1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kırgın Çiçekler 38.bölüm
Kırgın Çiçekler 38.bölüm

Kırgın Çiçekler 38.bölüm

Pazartesi akşamlarının seyirciyi ekrana bağlayan dizisi Kırgın Çiçekler bu akşamda soluksuz izlenecek bir bölümle ekrana gelecek.

A+A-

Heyecanın dorukta olacağı Kırgın Çiçekler yine izleyicilerde unutulmaz bir tat bırakacak. Kırgın Çiçekler 38.bölüm fragmanı ve ayrıntılar.

Atv ekranlarının soluk soluğa izlenen dizisi Kırgın Çiçekler yine bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Kırgın Çiçekler bu hafta da unutulmaz sahnelerin yaşanacağı ve heyecanla takip edilecek bir bölüm izletecek. İşte Kırgın Çiçekler ile ilgili tüm detaylar.

KIRGIN ÇİÇEKLER 38.BÖLÜM FRAGMANI


Hiç beklemediği bir anda polisleri kapısında gören Nazan tutuklanır. Annesinin başına gelenlerden etkilenen Defne büyük depresyona girer. Nazan'ın Emine'ye söylediği yalan yüzünden Mesude ölümle yüz yüzedir. Kemal yakalanma korkusuyla panikler.

Nazan'ın yakalanmasına sebep olan Eylül ve Serkan'ın arası açılır. Meral ve Cemre, kötü günler geçiren Defne'nin üstüne giderken Merve ve Aleyna da Defne'ye destek olmaz. Banu, Güney'e babasıyla aralarındaki ilişkiyi anlatır. Kemal'e öfkelenen Mesude boşanma davası açarken annesi olmayan Defne valiziyle yurdun önündedir...

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Seher tutuklanarak hapse atılır. Meral yurda geri döner. Ekrem'in kendisini istemediğini anlayan Banu, intikam peşindedir. Defne, Seher'in durumunu öğrenince Meral'i üzecek bir plan yapar. Cemre'ye karşı kendini suçlu hisseden Eylül, Kemal'den CD'yi almak için Mesude'nin yardımını kabul eder. 

Kemal, Nazan ile yüklü bir para da anlaşarak CD'yi ona teslim etmeye karar verir. Aldatıldığını düşünen Nazan, Kemal'i yok etmek için kendisiyle beraber herkesin hayatını etkileyecek bir hamle yapar.
 
Kırgın Çiçekler pazartesi akşamları saat 20:00'de atv ekranlarında...

HABERE YORUM KAT