1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kırgın Çiçekler 3. yeni bölümünde şok sahne
Kırgın Çiçekler 3. yeni bölümünde şok sahne

Kırgın Çiçekler 3. yeni bölümünde şok sahne

Atv'nin yeni dizisi Kırgın Çiçekler yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ederken merakla beklene yeni bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Kırgın Çiçekler 3. yeni bölümünde Songül ve Kader gizlice Neriman'ın odasına girerler. Apar topar yurda gelen Ner

A+A-

Kırgın Çiçekler 3. bölümü ile 13 Temmuz Pazartesi 21.15'te ATV ekranında. Yaz dizileri arasındaki savaş sürerken Pazartesi akşamlarının en iddialı yapımı Kırgın Çiçekler şimdide zirve yarışında öne geçti.

ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi konusu itibariyle hem genç kuşağı hem de orta yaş izleyicileri peşine takmış görünüyor. Kırgın Çiçekler'in en dikkat çekici karakteri olan Eylül'ü ise Biran Damla Yılmaz canlandırıyor. Biran Damla Yılmaz henüz oyunculuk kariyerinin başında bir genç kız ancak şimdiden büyük merak uyandırmayı başardı.

Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Bircan Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Gökçe Akyıldız, Hazar Mortan, Çağla Irmak, Açelya Solaker ve, Sacide Taşaner'in yer aldığı dizi Kırgın Çiçekler 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

KIRGIN ÇİÇEKELR 3. BÖLÜM ÖZETİ


 Rüzgâr aileyi savurup gittiğinde geriye kırgın çiçekler kalır...

Serkan ve Eylül artık başlarını belaya sokacak büyük bir sırrın ortağıdır. Eylül bu sırrı saklamak için ne kadar uğraşsa da Kemal onu rahat bırakmaz. Şantaj yapmaya devam eder. İntihar girişiminin ardından gözünü Cemre'nin üzerinden ayırmayan Songül, Kader'e de soğuk davranmaktadır. Kader'in Neriman'a casusluk yapmasından rahatsızdır. Kader çaresizliğini anlatmaya çalışır. Ailesinin yerini bulmak için uğraşmaktadır. Songül ve Kader gizlice Neriman'ın odasına girerler. Apar topar yurda gelen Neriman kendini kızların çıkardığı isyanın ortasında bulur. Yurttaki kargaşa devam ederken Kemal arka bahçede Eylül'ü sıkıştırmış kıza tecavüz etmeye çalışmaktadır. Eylül kendini kurtarabilecek midir?

KIRGIN ÇİÇEKELR 2. BÖLÜM ÖZETİ

Okulun en zengin, en popüler kızlarından biri olan Cemre de kimsesiz kalmıştır. Artık o da küçümsediği yurt kızlarının hayatını yaşayacaktır. Bunca yıllık arkadaşları ona sırtını dönerken, yurttaki kızlar ona sahip çıkar. En çok da Eylül... Ama onun derdi de başından aşkındır. Üvey babası Kemal yine izini bulmuş, peşine düşmüştür. Eylül çaresizlik içinde Kemal'in saldırısından kendini kurtarmaya çalışırken elini kana bular.

GENEL HİKAYE:
 
Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor.


Yetimhanenin karşısındaki binada Cemre oturuyor. Yetimhanenin iki üç metre ilerisinde bambaşka bir hayat yaşanıyor Cemrelerin evinde. Zengin bir hayat...
 
Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlıyor.
 
YAPIMCI: NTC MEDYA

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler