1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiraz Mevsimi'nin oyuncuları hakkında şok aşk iddiası
Kiraz Mevsimi'nin oyuncuları hakkında şok aşk iddiası

Kiraz Mevsimi'nin oyuncuları hakkında şok aşk iddiası

Geçtiğimiz günlerde sezona ara veren ekranların fenomen dizisi Kiraz Mevsimi'nin oyuncuları hakkında yapılan iddia gündeme bomba gibi düştü. Kiraz Mevsimi'nde iki aşığı canlandıran Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel çiftinin 1 senedir aşk yaşadığı öğrenildi. İş

A+A-

FOX'ta yayınlanan sevilen romantik komedi dizisi Kiraz Mevsimi hakkındaki iddia çok etti. Geçen yıl 4 Temmuz'da başlayan Kiraz Mevsimi'nin başrol oyuncuları Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel'in neredeyse dizi başladığından beri aşk yaşadığı iddia edildi. Kiraz Mevsimi'nin seti dışında da dışarda görüntülenen Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel çifti ,"Yeni bir set aşkı mı?" sorusuna oldukça sinirlenerek "Hayır, sadece çok iyi arkadaşız" yanıtını vermişti. Kiraz Mevsimi'nin genç oyuncularının aşırı tepkileri dikkat çekmişti.

 
Kiraz Mevsimi'nin yapımcısının Medcezir'in aşıkları Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy'u örnek göstererek, beraber başrol oynayıp aşk yaşayan tüm çiftlerin projelerine zarar verdiğini belirttiği ve bu nedenle çifte beraber görüntü verme yasağı koyduğu iddia edildi.

KİRAZ MEVSİMİ SEZON FİNAL BÖLÜM ÖZETİ

Kiraz Mevsimi son bölümünde Öykü ve Ayaz evlilik arifesinde hiç tahmin etmedikleri aksiliklerle karşı karşıya kaldılar Gerek aileler arasında yaşanan gerginlikler, gerek arkadaşları arasında çıkan sorunlar Öykü'yü derinden etkilemeye başladı. Düğün günü beklenmedik olaylara şahit olan Öykü, nikah masasına soru işaretleriyle oturdu. Kiraz Mevsimi 51. bölümünde Öykü ile Ayaz hayatlarının en mutlu günü için hazırlandı, her kafadan çıkan ses 2'liyi seçim yapmakta zorladı. Ancak sadece 1 haftaları vardı. Öykü'nün hayalinde sahilde bir düğün ve sabaha kadar kumlar üzerinde dans etmek vardı. Peki, Kiraz Mevsimi sezon finali bölümünde çift evlenebildi mi?

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler