1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiraz Mevsimi'nde yer yerinden oynadı!
Kiraz Mevsimi'nde yer yerinden oynadı!

Kiraz Mevsimi'nde yer yerinden oynadı!

Fox Tv'de Cumartesi akşamları ekrana gelen Kiraz Mevsimi dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen Kiraz Mevsimi 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İkinci sezona evli çiftlerin sorunlarıyla başlayan Kiraz Mevsimi'nin bu haftaki bölümünde

A+A-

Ekranların vazgeçilmez dizisi Kiraz Mevsimi  yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.  Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in başrollerini paylaştığı dizinin 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiraz Mevsimi yeni bölümünde yine olayların ardı arkası kesilmiyor.  Öykü ve Ayaz evliliğinde neler yaşanacak? Şeyma'yı bekleyen kötü sürpriz ne? İlker ve Sibel evliliğindeki kriz sürüyor mu? Tüm bu sorular Kiraz Mevsimi 54. bölümünde yanıt bulacak.

 

KİRAZ MEVSİMİ 54. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

KİRAZ MEVSİMİ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

24 Ekim Cumartesi akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak dizide geçen hafta;aylarca ayrı kaldıktan sonra bir araya gelen Öykü ve Ayaz çifti artık mutluydu. Ancak, ikilinin huzurlu günleri, Önem-Öykü savaşı nedeniyle fazla uzun sürmeyecekti. Öykü'nün Atlantist'in yeni sahibi olması herkes üzerinde şok etkisi yaratmıştı. Önem, Atlantist'i Öykü'nün elinden almaya kararlıydı. Öykü ve Ayaz evliliğe alışma sürecinde bir de iş hayatında rakip olmanın getirdiği problemlerle baş etmeye çalıştılar İlker ve Emre'nin yeni işi hem Sibel'i kızdırır hem de Burcu ve Emre arasında sorunlara neden oldu. Mete'nin hayatına giren gizemli bir kadın, Öykü başta olmak üzere herkesin hayatını değiştirecekti.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler