1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiraz Mevsimi 50. bölümde sürpriz teklif
Kiraz Mevsimi 50. bölümde sürpriz teklif

Kiraz Mevsimi 50. bölümde sürpriz teklif

Fox Tv izleyicisinin yeni bölümlerini merakla beklediği dizisi Kiraz Mevsimi bu hafta 50. bölüm ile geliyor. Cumartesi akşamının vazgeçilmezi Kiraz Mevsimi yeni bölümde neler olacak merak konusu. Ayaz'dan beklenen evlilik teklifi geliyor. İşte Kiraz Mevsi

A+A-

Kiraz Mevsimi yeni bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen 50. bölüm fragmanı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kiraz Mevsimi bu hafta yine çok konuşulacak. Ayaz sonunda Öykü'ye beklenen teklifi etti. Ayrıca Kiraz Mevsimi ne zaman final yapacağı merak konusu...


 Başrollerini Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı Kiraz Mevsimi yeni bölümü ile 20 Haziran Cumartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek.

Kiraz Mevsimi dizisi 50. bölümünde Öykü ve Ayaz aşkının meyvelerini izleyeceğiz. Ayaz ile Öykü aşklarının en güzel günlerini yaşarken Mete de Işık ile yeni bir aşk içine girecek.


KİRAZ MEVSİMİ 50. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

KİRAZ MEVSİMİ 50. BÖLÜM ÖZETİ

Öykü'ye evlilik teklifi etme planlarını bir türlü eyleme dökemeyen, bir önceki denemede başarısız olan Ayaz, Kiraz Mevsimi 50. bölüm fragmanına bakılırsa, bu kez başarılı olacak. Öykü ve Ayaz aşkının mutlu sonla bitmesini bekleyen izleyiciler, bu kez oldukça duygusal bir evlilik teklifine tanık olacak. Peki, Öykü bu teklifi hemen kabul edecek mi yoksa Ayaz'ı biraz daha mı süründürecek? Mete ve Işık yakınlaşması nereye gidecek? Yaptığı her projeyi sonunda bitirse de Öykü'nün başına başka aksilikler gelecek mİ? Kiraz Mevsimi yeni bölümü tüm bu soru işaretleriyle ekranlara gelecek.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler