1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiraz Mevsimi 49.bölüm yayınlandı mı?
Kiraz Mevsimi 49.bölüm yayınlandı mı?

Kiraz Mevsimi 49.bölüm yayınlandı mı?

Fox Tv'nin büyük beğeniyle izlenen dizisi Kiraz Mevsimi 49.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor.

A+A-

Kiraz Mevsimi'nin yeni bölümünde neler yaşanacak! Yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor! Kiraz Mevisimi 49.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fox Tv'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Kiraz Mevsimi 49 bölümüyle ekranlara geliyor. Kiraz Mevsimi'nin yeni bölümünde izleyiciyi ne gibi süprziler bekliyor! Kiraz Mevsimi 49.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı
 
Kiraz Mevsimi son bölüm özeti
 
Yaptıklarından pişmanlık duyup bunalıma giren Mete’nin yardımına,Ayaz’ın önderliğinde arkadaşları koşarlar…Her şeyi geride bırakıp,temiz bir sayfa açmaya karar verirler… Doğan bebekleriyle yeni bir hayata alışmaya çalışan, İlker ve Sibel arasında sünnet meselesi yüzünden tartışma yaşanır. Bebeği hemen sünnet ettirmek isteyen Sibel’i kızlar, büyüyünce düğün yapmak isteyen İlker’e ise erkekler desteklemektedir…İlker’i ikna edemeyeceğini anlayan Sibel kızlarla gizlice plan yapar. Planın en önemli parçası ise Mete’dir…Başına neler geleceğinden habersiz olan Mete mecburen olaya dahil olur. Asıl büyük sürprizi, hafta sonu tatil yapmaya karar veren,Ayaz ,Öykü,Işık ve Mete yaşayacaklardır…Tatilin son günü başlarına öyle bir olay gelir ki ortalık birbirine girer.
 

 

HABERE YORUM KAT