1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiraz Mevsimi 49. yeni bölüm için heyecan dorukta!
Kiraz Mevsimi 49. yeni bölüm için heyecan dorukta!

Kiraz Mevsimi 49. yeni bölüm için heyecan dorukta!

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kiraz Mevsimi bu akşam yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. İzleyicinin merakla beklediği Kiraz Mevsimi 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Öykü, Ayaz ile şehir dışındaki iş görüşmesine beraber gider

A+A-

FOX TV’nin yazlık dizi olarak yayına aldığı daha sonra reytinglerde gösterdiği başarı ile yeni sezonda da devam ettirilen dizi Kiraz Mevsimi bu hafta 49. yeni bölümü ile ekrana geliyor.  Başrollerini Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya’nın paylaştığı Kiraz Mevsimi yeni bölümü ile (13 Haziran Cumartesi) bu akşam yayınlanacak.


 
Kiraz Mevsimi 49. Bölüm Özeti

Hafta sonu tatilinde yaşanan skandaldan dolayı canı sıkılan Öykü, Ayaz’ın şehir dışındaki iş görüşmesine gitmeye karar verir. Bu karar istemeden de olsa hem Öykü’yü hem de Ayaz’ı çok zor durumlara düşürecektir. İlker ve Burcu’nun bebeğinin ortadan kaybolması bütün ekibi harekete geçirir…Olayın sorumlusu olarak gördükleri Şeyma ile yüzleştiklerinde yaşayacakları şok büyük sorunlara yol açacaktır.

Kız kıza çok fazla çikolata yenilen ortamda, bir yerlerden depresyon ya da kıskançlık geçiyordur. Mete ve Ayaz ne yapmış olabilir? Ayrıca Mete ve Işık yakınlaşmasında son durum ne olacak?

Ayaz ile Emmy Ödül Töreni’ne katılacak şanslı talihli ilk kez dizide açıklanıyor. ?#?olurmuolur?, belki de o talihli sensin! Kiraz Mevsimi bu akşam 20.15’te FOX’ta!

Bölüm Tarihi: 13/06/2015

Kiraz Mevsimi 49. Bölüm Fragmanı - İzle

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler