1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk'ta sürpriz oyun..
Kiralık Aşk'ta sürpriz oyun..

Kiralık Aşk'ta sürpriz oyun..

STAR TV'nin sevilen dizisi bu akşam 29. bölümü ile ekrana gelecek. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizide Defne ve Ömer oyuna geliyor. Peki bu durum ilişkilerini düzeltebilecek mi? Kiralık Aşk 29. bölüm fragmanları ve merak edilenler .

A+A-

Neriman’ın planı işe yarayacak mı?
 
Hulusi, Neriman’ı köşeye sıkıştırdı. Neriman artık son kozunu oynuyor. Sürpriz kahvaltıda neler olacak? 
 
Neriman, Defne ile Ömer’i ateşle barut misali gece baş başa ofise kilitleme planı yapıyor. Ortağı tabi ki Koray! Bu mükemmel planda işler karışıyor, beklenenden fazlası oluyor. 
 
Bir taşta iki kuş yakalanıyor. Yasemin, Sinan’la başka bir odada kilitli kalıyor. Bakalım bu baş başa geçecek olan uzun gece çiftler için mutlu sonla bitecek mi? 
 
Yayın Günü: 15 Ocak Cuma
Yayın Saati: 20.00
 
KİRALIK AŞK 29. BÖLÜM 2. FRAGMANI
 

 
 
KİRALIK AŞK 29. BÖLÜM FRAGMANI

 
 
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Aşklarına yenik düşen Ömer ve Defne’yi şimdi yeni bir sorun bekliyor! Beraber çalışma fikri bir yanıyla ne kadar güzel görünse de, diğer yanıyla bir hesaplaşmaya dönüşüyor! İki taraf da aşkı kazanmaya çalışırken, Defne Ömer’e hiç görmediği bir yüzünü gösteriyor! Söylenmemiş sözler şimdi söylenecek! Ömer ve Defne için her şey yeniden başlıyor.
 
 
BARIŞ MURAT YAĞCI KİRALIK AŞK'TA
 
Ortaks Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’ın paylaştığı diziye genç oyuncu  Barış Murat Yağcı da katıldı. Cast çalışması uzun zamandır süren ve yaklaşık 200 kişinin içinden seçilen Barış Murat Yağcı model ve aynı zamanda profesyonel basketbolcu. 

 

fft16_mf6503198.jpeg

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler