1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk'ta sürpriz karşılaşma..
Kiralık Aşk'ta sürpriz karşılaşma..

Kiralık Aşk'ta sürpriz karşılaşma..

Kiralık Aşk 10. bölüm ile ekrana kilitleyecek. Defne'nin Selim'in yanında çalışmaya başlaması Ömer'in davranışlarını etkiliyor. Fakat Defne'nin tahmin etmediği bir olay her şeyi değiştiriyor. Kiralık Aşk yeni bölümde neler olacak? İşte ipuçları..

A+A-

Defne artık Sinan’ın asistanı...
 
Sinan’ın yanında çalışmaya başlayan Defne, bundan sonra Ömer’le aralarının nasıl olacağını kara kara düşünüyor.  Ömer’in kendisine çok kızgın olacağını beklerken hiç de öyle olmuyor. Aksine Ömer’in tavırları, ikilinin arasındaki tansiyonu çok yükseltiyor. Ancak Defne’yi bu sefer bambaşka bir sürpriz bekliyor. Moda dünyasının ağır toplarından Feryal Tümen, Ömer’le açık açık flört ediyor. Bu durum Defne’yi çıldırtıyor! Kıskançlığına hakim olamayan Defne, sürekli kendini Ömer’in dibinde buluyor. 
 
KİRALIK AŞK 10. BÖLÜM 2. FRAGMANI
 

 
Neriman, Yasemin yüzünden uğradığı hezimetten sonra, bir sonraki hamlesini düşünüyor. Konuya başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor. Acaba Neriman’ın aklından bu sefer neler geçiyor?
 
Yasemin’in gündemi ise bambaşka. Bugüne kadar kimsenin Yasemin’e davranmadığı gibi davranıyor İsmail. Ezberi bozulan Yasemin, İsmail’in aklını niye bu kadar meşgul ettiğini düşünmeye başlıyor.
 
Yayın Günü: 21 Ağustos Cuma
Yayın Saati: 20.00 
 
KİRALIK AŞK 10. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Ömer, Defne’yi çok kızdırdığı için pişman olur. Ona kendini affettirmek ister.
Ve daha önce nasıl hırçın davrandıysa artık tam tersi, zarif ve kibar davranan bir Ömer vardır artık  Defne’nin karşısında! Ömer’in bu hiç tanımadığı ve bilmediği yüzü, Defne’nin şaşkın kalbini yumuşacık yapmaya yetmiştir.  
 
Neriman, Ömer ve Defne’yi bir araya getirme planlarına başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor: Onu kapıdan çıkarıp bacadan geri sokacak! Lansman gecesinde Koray’la birlikte, ortalığı birbirine katacak müthiş bir fikri var!
Sinan, Neriman’ın bu aşk oyununa artık bir son vermesini istiyor. Neriman’la konuşmaya gittiğinde, hiç beklemediği bir kişi Sinan’ın Defne’ye olan duygularını fark ediyor: Necmi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler