1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk'ta heyecan dorukta..
Kiralık Aşk'ta heyecan dorukta..

Kiralık Aşk'ta heyecan dorukta..

Kiralık Aşk bu akşam 18. bölümü ile herkesi ekrana kilitleyecek. Ömer'in işleri ters gidiyor. Defne, Ömer'i yalnız bırakmayacak. Aşk yeniden mi başlıyor? Kiralık Aşk 18. bölüm fragmanları ve detaylar .

A+A-

Defne ve Ömer zorlukları beraber aşıyor.İz yüzünden, Ömer’le Defne’nin aşkı daha da alevleniyor! İkilinin arasındaki tutku giderek artıyor! Ancak Ömer’in başı dertte. Defne, koleksiyon kriziyle sarsılan Ömer’i yalnız bırakmıyor. Onu yeniden ayağa kaldırmak isterken, kendini Ömer’in ilham perisi olarak buluyor. 
 
Bu arada Deniz ise amacına çoktan ulaştı! Kış koleksiyonu artık onda! Passionis krizde! Bütün bunların nasıl olduğunu anlamayan Ömer, koleksiyonu verenin Sinan olduğunu öğrendiğinde acaba ne tepki verecek?  İkilinin dostluğu, bu krizin üstesinden gelebilecek mi? Sinan, Sude'nin yardımı ile tüm pişmanlığını ve üzüntüsünü bırakıp ekibe destek olabilecek mi?
 
Yayın Günü: 23 Ekim Cuma
Yayın Saati: 20.00


KİRALIK AŞK 18. BÖLÜM 2. FRAGMANI
 

 
 
KİRALIK AŞK 18. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Ömer ve Defne arasında tutku yükseliyor.
 
İz’in gelişi, Ömer’le Defne cephesinde işleri kızıştırıyor. Tutku yükseliyor! Onları hiç beklemedikleri, şahane bir noktaya sürüklüyor.
 
Bu arada Deniz, planını uygulamaya koydu. Ömer’i gerçekten nakavt edebilecek mi? Koleksiyon, Deniz’in eline geçerse her şey biter. Yasemin’in tarafını seçmesi şart artık. Günden güne sıkışıyor. Koray ise yeni kankasını buldu. Kim acaba?

HABERE YORUM KAT