1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk'ta heyecan dorukta..!
Kiralık Aşk'ta heyecan dorukta..!

Kiralık Aşk'ta heyecan dorukta..!

Star Tv'nin ilgiyle izlenen dizisi Kiralık Aşk 8. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Yeni bölümleri merakla beklenen dizinin 8. bölümünde sürprizler bitmiyor. Ömer ve Defne arasında neler oluyor? İşte Kiralık Aşk 8. bölüm fragmanları ve ayrıntılar..

A+A-

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı Kiralık Aşk 8. bölüm fragmanlarını yayınladı.  Heyecan dolu yeni bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanan Kiralık Aşk fragmanları büyük merak uyandırdı. İşte yeni bölümden ilk detaylar..


KİRALIK AŞK 8. BÖLÜM FRAGMANI


 
KİRALIK AŞK 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI


Ömer’in aklı karışıyor!

Defne her zaman ki gibi Ömer’in kahvaltısını hazırlamak için eve gelir. Bir de ne görsün? Ömer çok hasta. Hemen onu bakıma alır. Çorba, ateş düşürmek için buz torbası, şefkatli dokunuşlar, sevgi dolu bakışlar… Uzun zamandır kimsenin ilgisini ve şefkatini bu kadar hissetmeyen Ömer, Defne’nin bu kadar yakınında olmasına yine dayanamayacaktır.

Ömer, hala doğum günündeki kitabı Yasemin’in aldığını zannederken, Yasemin de bu durumun tadını çıkartmaktadır. Artık Ömer’i elde etmek için önünde hiçbir engel kalmadığını düşünen Yasemin’in planları, hiç beklenmedik biri tarafından altüst edilecektir.

Neriman ise tabi ki boş durmamaktadır. Bu sefer tersinden taktik uygulayacaktır. Evlilik yıldönümünü kutlamak için büyük bir davet veren Neriman tatlı diliyle Ömer’in aklını Defne konusunda karıştıracak, ona yönelmesini sağlayacaktır.

Yapım: Ortaks Yapım
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Senaryo: Meriç Acemi

Oyuncu Kadrosu
 
Defne-Elçin Sangu,Ömer-Barış Arduç,Sinan-Salih Bademci,Yasemin-Sinem Öztürk,Neriman-Nergis Kumbasar,Necmi-Levent Ülgen,Hulusi-Ferdi Merter,Esra-Melisa Giz Cengiz,Türkan-Hikmet Körmükçü,İsmail-Kerem Fırtına,Nihan-Sanem Yeles
Koray-Onur Büyüktopçu,Serdar-Osman Akça,Vedat-Ender Sakallı.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler