1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk'ta duygusal anlar!
Kiralık Aşk'ta duygusal anlar!

Kiralık Aşk'ta duygusal anlar!

Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Kiralık Aşk yeni bölüm için heyecan dorukta. Yayınlanan Kiralık Aşk 27. yeni bölüm fragmanı nefes kesti. Dizide, Ömer ve Defne arasında yaşanan yeni gelişmeler ve merak ettiğiniz tüm ipuçları Kiralık Aşk 27. yen

A+A-

Star Tv'de  izlenme rekorları kıran  Kiralık aşk dizisi 27. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazıralnıyor. Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, levent ülgen ve Nergis Kumbasar'ın kadrosunda yer aldığı Kiralık Aşk yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor.  Son yaşananlar ardından büyük heyecan ve sabırsızlıkla beklenen Kiralık Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

KİRALIK AŞK 27. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kiralık Aşk son bölümünde Ömer'in tekrar çizmeye başlamasıyla iki şirket arasındaki rekabet kızıştı! Başındaki Kiralık Aşk belasından kurtulmak isteyen Defne, Neriman'la görüşme kararı aldı! Yasemin ve Sinan, kılıçları çekti! Sude, tarafıyla yine çok şaşırttı. Ömer'in ise tüm dengeleri sarsacak yeni bir planı vardı. Bu plan ile birlikte Defne ve Ömer arasında sürpriz gelişmeler yaşandı. Gizlice Ömer'in odasını karıştıran Defne'nin Ömer tarafından yakalanması ise ikili arasında yaşanacak yeni bir ateşi tetikledi. Ömer'in Defne'den isteği şey neydi? Defne, Neriman'a ne teklif etti? Neriman, Defne'nin teklifini kabul etti mi? Tüm bu soru işaretler Kiralık Aşk son bölümünde yanıt buldu.

BİRİNCİLİK YİNE KİRALIK AŞK'TA

Yayına başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran ve birinciliği kimselere bırakmayan Kiralık Aşk, geçtiğimiz hafta ilk sırayı karagül dizisine kaptırmıştı. Bu hafta 26. bölümüyle ekrana gelen Kiralık Aşk yeniden 1. sıraya oturdu. Kiralık Aşk; A/B Sosyo Ekonomik Statü'de de yüzde 8,36 rey ting ve yüzde 21,43 izlenme payı ile bu hafta da Cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu..

HABERE YORUM KAT