1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk'ta Defne Ömer'i bırakmıyor!
Kiralık Aşk'ta Defne Ömer'i bırakmıyor!

Kiralık Aşk'ta Defne Ömer'i bırakmıyor!

Kiralık Aşk 15. bölüm ile ekrana geliyor. Cuma akşamının vazgeçilmez dizisi Kiralık Aşk'ta Defne Ömer'e her şeyi anlatıyor. Neriman oyun peşinde... Büyük bir savaş başlıyor. Kiralık Aşk yeni bölüm ve ayrıntılar .

A+A-

Aşk onları yeniden bağlayacak mı?
 
Defne her şeyi anlatmaya karar verdi! Neriman’ın oyunundan ancak böyle sıyrılabilir. Ömer’in kalbi paramparça, aklı sorularla dolu. Birlikte bu açmazdan çıkabilecekler mi?  Yeniden birlikte olmanın yolunu bulabilecekler mi?  Defne, Ömer’in peşinde. Eninde sonunda kendisini dinlemeye ikna ediyor.
 
Bu arada Deniz geliyor. Hem de gümbür gümbür! Büyük bir savaş başlayacak! Sinan’ın, Yasemin’in, Necmi’nin ve en önemlisi Defne’nin  tarafını seçmesi lazım. 
 
KİRALIK AŞK 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI
 

 
Sude ise gelişiyle bütün dinamikleri alt üst ediyor. Arkasında sırlarla, sorulacak hesaplarla çıkıp geliyor.
 
İsmail’in Yasemin’le ilişkisi, şok bir gelişmeyle birden bire yön değiştiriyor. Yasemin, İsmail’i çok ama çok şaşırtıyor. 
 
Defne  Ömer’siz, Ömer Defne’siz yapamıyor. Aşk, onları yeniden bağlayacak ama nasıl?
 
Yayın Günü: 2 Ekim Cuma
Yayın Saati: 20.00
 
KİRALIK AŞK 15. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Ömer ve Defne herkesten uzakta ve baş başa. Kimse nerede olduklarını bilmiyor. Dünyadan tamamen koptular. Kendileri için zamanı dondurdular. Konuşacakları, paylaşacakları o kadar çok şey var ki. O kadar uzun zaman hasret kaldılar ki birbirlerine. Onları merak eden gözlerden uzakta, hiç kimseyi düşünmeden aşklarını yaşıyorlar. 
 
İsmail, kendini Yasemin’in çekim alanına girmiş halde buluyor. Yasemin, kimsenin bilmediği özellikleriyle İsmail’in aklını başından alıyor. 
 
Neriman, Ömer’le Defne’nin nereye kaybolduğunu çok merak ediyor. Aramadığı yer kalmıyor ancak bir türlü bulamıyor! Tamamen hedefine kilitlenmiş olan Neriman, bu sefer hiç beklemediği çok sert bir kayaya çarpıyor. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler