1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk'ta Defne Ömer'e patlıyor!
Kiralık Aşk'ta Defne Ömer'e patlıyor!

Kiralık Aşk'ta Defne Ömer'e patlıyor!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 26. bölüm fragmanları ile herkesi ekrana kilitliyor. Defne ve Ömer arasındaki yarış devam ederken; Defne galibiyete yaklaşıyor. Kiralık Aşk 26. bölüm fragmanları ve yeni bölüm ayrıntıları .

A+A-

KİRALIK AŞK BİRİNCİLİĞİ BIRAKMIYOR!
 
Kiralık Aşk, AB ve 20+ABC1’de birinciliğini sürdürdü.
 
Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın  paylaştığı “Kiralık Aşk” son  bölümüyle AB ve 20+ABC1’de günün en çok izlenen yapımı oldu.
 
Kiralık Aşk; A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 8,36 rey  ting ve yüzde 21,43 izlenme payı ile bu hafta da Cuma akşamının  en çok izlenen dizisi oldu.
 
Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 9,2 reyting ve yüzde 21,5 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.


Heyecanla beklenen dizisinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Defne, Ömer'in odasını karıştırırken yakalanıyor. Ömer ise bunun karşılığında Defne'den bir şey isteyecek. Kiralık Aşk 26. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitledi. İşte yeni bölümden ilk görüntüler..

KİRALIK AŞK 26. BÖLÜM 2. FRAGMANI

KİRALIK AŞK 26. BÖLÜM FRAGMANI 


KİRALIK AŞK SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Defne ve Ömer karşı karşıya geliyor!

Nihayet aşk acısı yerini aşk oyunlarına, atışmalara bırakıyor. Yasemin’le Sinan büyük bir anlaşma için yarışmaya başlayınca Defne ve Ömer karşı karşıya geliyorlar. Defne alt katta çalışıyor, Ömer üst katta.

Kapılar çarpıyor, asansörde kapışmalar başlıyor. Bir yandan kazanmak için uğraşıyorlar, bir yandan hiç durmadan didişiyorlar. Kim kazanacak? Kim önce yelkenleri suya indirecek? Hangisi daha inatçı? Ömer mi, Defne’mi?

HABERE YORUM KAT