1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk'ta büyük sır!
Kiralık Aşk'ta büyük sır!

Kiralık Aşk'ta büyük sır!

STAR TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 32. bölümü ile ekrana gelecek. Defne ve Ömer arasında duygusal anlar yaşanacak. Yasemin ise büyük bir sırrın peşinde. Kiralık Aşk 32. yeni bölüm fragmanları ve merak edilenler .

A+A-

Ömer İplikçi'ye büyük şok!
 
Passionis'e geri dönen Ömer’i bekleyen önemli bir sürpriz var. Defne, acaba tüm gözler üzerine çevrilmişken, Ömer’i içinde bulunduğu durumdan kurtarmayı başarabilecek mi?
 
Yasemin’in Passionis’le ilgili öğrenmek istediği önemli sır ne olabilir? Sinan ve Yasemin arasındaki aşk krizi, nasıl iş krizine dönüşecek?  Sude’nin Kiralık Aşk’la ilgili büyük planı ne? Kiralık Aşk heyecan dolu yeni bölümüyle Cuma Star’da. 
 
Yayın Günü: 5 Şubat Cuma
Yayın Saati: 20.00 


KİRALIK AŞK 32. BÖLÜM 2. FRAGMANI

KİRALIK AŞK 32. BÖLÜM FRAGMANI 

Kiralık Aşk yeni bölümünde, Ömer ve Defne, aralarında yakınlaşmalar başlıyor!  Defne, Ömer'e hayranlık duyduğunu ve birlikte yaşamak istediğini söylüyor! Aynı evde beraber yaşamaya karar veren çift bu hafta neler yapacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Hem Defne’nin, hem de Ömer’in kafasını karıştıran sorular artık netlik kazanmaya başlıyor. Aşıklar arasındaki romantik ve özel dakikalar bu bölümde heyecanı doruğa ulaştıracak...

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Aşkta yeni dönem! Defne’nin Ömer’e, Ömer’inse bazı soruların cevabına ihtiyacı var. Ömer, saklanan büyük sırrın peşine düşüyor! Diğer yandan Neriman’ın oyunu sürdürdüğünü öğrenen Necmi, Sude’nin eline saatli bir bomba bırakıyor.

Kiralık Aşk’ta sırrın kapışması başlıyor! İpler geriliyor. Sude büyük “Kiralık Aşk” oyununu bozacak mı? Ömer, sırra ulaşabilecek mi? Defne’nin imdadına kim yetişecek? soruların yanıtı Kiralık Aşk 31. son bölümünde yanıt buldu.

HABERE YORUM KAT