1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk'ın 55. yeni bölümünde Ömer ve Pamir, Defne için savaşıyor!
Kiralık Aşk'ın 55. yeni bölümünde Ömer ve Pamir, Defne için savaşıyor!

Kiralık Aşk'ın 55. yeni bölümünde Ömer ve Pamir, Defne için savaşıyor!

Star TV ekranlarından izleyicilerle buluşan Kiralık Aşk yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Kiralık Aşk'ın yeni sezonunda Ömer geri döndü ve Defne'yi geri kazanmak için oldukça kararlı. Defne ise iki erkeği karşı karşıya getirmenin üzüntüsünü yaşıyor. Kira

A+A-

Star TV ekranlarının başarılı yapımlarından Kiralık Aşk yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Yayınlanan son bölümü ile izleyicileri oldukça heyecanlandıran Kiralık Aşk'ın 55. yeni bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki Kiralık Aşk'ın  yeni bölümünde neler olacak? Merak edilen soruların cevaplarını sizler için bu haberimizde derledik.

KİRALIK AŞK 55. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN
 KİRALIK AŞK 55. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANCAK?

Şirketten ayrılan ve butik açan Koray, Ömer'e onu Passionis'e alması için yalvarmaya başlıyor. Koray şirkete geri dönmek için neler neler yapacak acaba? Koray'ın kendini zorla kabul ettirme resitalini hep birlikte izliyoruz. Koray Passionis'e geri dönemeyecek mi? Peki Pamir? Koray'la çalışmaya ne der Kariyerinin zirvesinde olan Defne'ye teklif üzerine teklif geliyor. Passionis'in ve StilVagonu'nun lojistiği artık Defne'ye emanet. Peki bu durum Ömer ve Pamir'i diğer taraftan Seda ve Sinan'ı hangi durumlara sürükleyecek? Ve beklenen Defne Ömer karşılaşmasında kazanan aşk mı yoksa gurur mu olacak?

Ömer ve Defne hiç beklenmedik bir anda karşılaştılar. Bu ani karşılaşmadan sonra adeta taşlar yerinden oynuyor. Ömer gergin ve ısrarcı. Sinan'a Defne'yi istediğini söylüyor. Peki Ömer Defne'yi kazanmak için neler yapacak?  Neriman yaptıklarından bin pişman. Ömer'le konuşması lazım. Yeğeninden af diliyor. Peki Neriman'ın Ömer'de az da olsa kredisi kaldı mı? Neriman'ın barışma teklifini, kabuklarını kıran Ömer kabul eder mi? Ömer'le karşılaşan ve allak bullak olan Defne, Pamir'in davet teklifi ile ne yapacağını bilemez. Ömer'le ilgili tüm hayallerini bitirmeye çalışan Defne bu bölümde aşk, öfke ve ihtirasla karşınızda. Şirketten ayrılan ve butik açan Koray, Ömer'e onu Passionis'e alması için yalvarmaya başlıyor. Koray şirkete geri dönmek için neler neler yapacak acaba?

KİRALIK AŞK 55. YENİ BÖLÜM FRAGMANI
 KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kiralık aşk yeni bölümde Ömer ve Defne'nin arasındaki duygusal sahneler yaşanıyor. Defne, Ömer'in yaptığı baskıya ne kadar dayanabilecek? Diğer yandan Neriman yaptıklarından bin pişman olduğunu dile getiriyor.

Ömer ve Defne hiç beklenmedik bir anda karşılaştılar. Bu ani karşılaşmadan sonra adeta taşlar yerinden oynuyor. Ömer gergin ve ısrarcı. Sinan'a Defne'yi istediğini söylüyor. Peki Ömer Defne'yi kazanmak için neler yapacak?

Neriman yaptıklarından bin pişman. Ömer'le konuşması lazım. Yeğeninden af diliyor. Peki Neriman'ın Ömer'de az da olsa kredisi kaldı mı? Neriman'ın barışma teklifini, kabuklarını kıran Ömer kabul eder mi? Ömer'le karşılaşan ve allak bullak olan Defne, Pamir'in davet teklifi ile ne yapacağını bilemez. Ömer'le ilgili tüm hayallerini bitirmeye çalışan Defne bu bölümde aşk, öfke ve ihtirasla karşınızda!

HABERE YORUM KAT