1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk yine ekrana kilitledi!
Kiralık Aşk yine ekrana kilitledi!

Kiralık Aşk yine ekrana kilitledi!

Ekranların fenomen dizisi Kiralık Aşk dün akşam 12. son bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Olayların ardı arkası kesilyene dizi Kiralık Aşk son bölümünde, Defne ve Ömer artık aşklarını gizlemiyorlar. Romantik dakikalar seyirciyi ekrana kilitledi..

A+A-

Tartışmasız bu yazın en çok dikkat çeken çifti Kiralık Aşk dizisinin Defne ve Ömer'i, yani Elçin Sangu ve Barış Arduç oldu. İkisi de bu diziden sonra en çok aranan çift olacak. Merakla beklenen Kiralık Aşk dizisinin son bölümü dün akşam ekrana geldi. Peki Kiralık Aşk 12. son bölümünde neler oldu? İşte o ayrıntılar...

Star ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk 12. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Eğlenceli senaryosu ve güçlü kadrosuyla izleyicilerin gönlünde taht kuran dizisi Kiralık Aşk 12. bölümünde Defne-Ömer çifti aşklarını artık daha fazla gizleyemedi. Geçtiğimiz hafta Ömer'in hamleleriyle daha fazla kaçamayacağını anlayan Defne, bu bölümde duygularıyla yüzleşti. Ömer ve Defne'yi ayırmak isterken, daha da yakınlaşmalarını sağlayan Yasemin ise bunalıma girdi.

 
Defne ve Ömer artık aşklarını gizlemiyor!
 
Kaçak bakışmalar… İmalı cümleler… Gizli buluşmalar… Defne ve Ömer için artık hayat bambaşka akıyor! Her şey ikisinin arasında… Kimse bilmiyor. Kimse görmüyor. Kimse fark etmiyor. Acaba girdikleri bu gizli yol ikiliyi aşkın hangi haline götürecek?
 
Yasemin kovulduğu için bunalımda. Evinden bile çıkmıyor. Ama onu ayağa kaldırmak için hiç beklemediği birini yanı başında buluyor:
İsmail’i… 
 
KİRALIK AŞK 12. BÖLÜM 2. FRAGMANI


 
Necmi, kendini şirket gezisi organizasyonuna kaptırmışken diğer yanda Neriman fırtınalar estiriyor. Ve sonunda Hulusi ve Defne’yi buluşturuyor! Bakalım Neriman, bu işi kazasız belasız atlatabilecek mi?
 
 
KİRALIK AŞK 12. BÖLÜM FRAGMANI

 
Son Bölümde Neler Olmuştu?
 
Nefesler tutuldu! Heyecan dorukta! Defne, son defasında Ömer’den kaçtı ama konu kapanmadı! Artık Defne’nin hislerinden emin olan Ömer, bu işin peşini bırakmamaya kararlı. İkilinin arasında müthiş bir kaçma kovalamaca başlıyor! Acaba bu oyunun içinde Defne ve Ömer’i nasıl sürprizler bekliyor?
 
Gizli gerçek ortaya çıkıyor ve bütün şirket Defne’nin Passionis’in mankeni olduğunu konuşuyor! Olayların nereye varacağını herkes merak içinde beklerken, bu gelişme hiç beklenmedik bir şekilde Yasemin’i ummadığı bir yola sokuyor.
 
Neriman’ın etekleri zil çalıyor. Israrla Defne’yle tanışmak isteyen Hulusi için organizasyon yapma telaşında. Kendisi bu işlere koşturuyorken, şirkette çalışmaya başlayan Necmi’ye de manevralar yaptırmaya devam ediyor.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler