1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk yine bomba gibi!
Kiralık Aşk yine bomba gibi!

Kiralık Aşk yine bomba gibi!

17.02.2016 - 14:00 | Son Güncelleme: 17.02.2016-17:29 Milliyet.com.tr » Gündem » HaberKiralık Aşk 34. bölüm 2. fragmanında büyük aşk - izleSTAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk 34. bölümü ile Cuma akşamı izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölüm fragmanları

A+A-

Ömer ve Defne arasındaki aşk ateşi büyüyor.Birlikte yaşamak, Ömer ve Defne arasındaki aşk ateşini büyütüyor. Sinan’ın Yasemin’e müthiş bir sürprizi var! Yasemin ise bu sürpriz karşısında şaşkın! Fikret Gallo için verilen resepsiyon yaklaşıyor. Passionis’in Gallo’ya ihtiyacı var. Herkes Ömer’i Fikret Gallo ile görüşmesi için ikna etmenin çılgın yolları peşinde! 

Sinan ve Yasemin ilişkisi nereye gidecek? Fikret Gallo nihayet hayatımıza girecek mi? Peki ya Ömer ve Defne arasındaki aşkın elmayla ne ilgisi var?

Yayın Günü:  19 Şubat  Cuma
Yayın Saati: 20.00 

KİRALIK AŞK 34. BÖLÜM FRAGMANI

 

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer şimdi hayatının kararını vermek zorunda! Passionis'i kurtarmak için kendini feda edecek mi? Deniz'in teklifi ne olacak?

Fakir kalma tehlikesi ile yüzleşen Koriş paniğe kapılıyor. Yasemin ise bambaşka zor bir kararın eşiğinde. Aşkı mı seçecek yoksa işi mi?

Aynı çatı altında kalan Ömer ve Defne'nin arasındaki kıvılcım ise git gide büyüyor.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler