1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk yeni sezona bomba gibi giriyor!
Kiralık Aşk yeni sezona bomba gibi giriyor!

Kiralık Aşk yeni sezona bomba gibi giriyor!

Reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk 53. yeni sezon fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen Kiralık Aşk kaldığı yerden devam ediyor. Kiralık Aşk yeni sezon ilk bölümde bu hafta neler yaşanacak? İşte detaylar...

A+A-

Kiralık Aşk fırtına gibi dönüyor. Star’ın fenomen dizisi Kiralık Aşk ikinci sezonuyla 23 Eylül Cuma izleyici ile buluşacak. 52 bölüm boyunca ekranda olan Kiralık Aşk dizisinin sezon finalinde, Defne (Elçin Sangu) ve Ömer (Barış Arduç) çiftini nikah masasına doğru son adımlarını atarken bitmişti.

Dizinin ikinci sezonunun ilk bölümü  aşk şehri Roma’da başlıyor. Roma’nın büyülü atmosferinde çekilen bu bölüm ekranlarda görsel şölen yaşatacak. Kiralık Aşk ilk sezonunda olduğu gibi şaşırtıcı ve sürükleyici hikayesiyle 23 Eylül Cuma 20.00’de Star ekranında olacak.

KİRALIK AŞK YENİ SEZON ÖZETİ

Ömer aşkı mı seçti, gururunu ve prensiplerini mi? İşte öğrenme vakti geldi. Defne yükselişte, başı dik ve kararlı bu defa. 

Neriman, sahneye çıkıyor ve kartları yeniden dağıtıyor. Kim kimin için “Kiralık Aşk” olarak tutuluyor? 

Asıl hikaye şimdi başlıyor!

Sinan artık başka bir yerde. Üstelik hayatımızı karmakarışık edecek bir Pamir Marden var artık. Seda Berensel sahneye çıkıyor. Yepyeni, sürpriz aşklar başlıyor. Sinyor İplikçi aşkıyla kavrulmuş, daha büyük daha çarpıcı, daha karanlık olarak dönüyor. 

Yayın Günü: 23 Eylül Cuma
Yayın Saati: 20.00 .

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Ve beklenen sezon finali! Defne ve Ömer kavuştu. Aşk yeniden alevleniyor. Düğün hazırlıkları sürerken beklenmedik bir itiraz, tüm dengeleri alt üst ediyor. Defne ve Ömer’in evliliğine karşı duran kim? 
Aşıklar inatlaşıyor. Peki, aşk mı gurur mu kazanacak? Çıkan anlaşmazlıklar çözülebilecek mi? Diğer yandan Yasemin ve Sinan’da evlilik için gün sayıyor. Peki vuslata eren kim olacak acaba? 

Ve nihayet düğün günü! Nefesler tutuldu. Kocaman sürprizler ve beklenmedik gelişmeler kapıda.  
Kiralık Aşk, tadı damağınızda kalacak sezon finali bölümü ile Cuma akşamı 20.00’da Star’da!

HABERE YORUM KAT