1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk yeni bölümüyle ekrana kilitliyor!
Kiralık Aşk yeni bölümüyle ekrana kilitliyor!

Kiralık Aşk yeni bölümüyle ekrana kilitliyor!

Star TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk bu akşam bomba bir bölümle ekrana geliyor. Kiralık Aşk dizisinin merakla beklenen yeni bölümünde heyecan dorukta. Kiralık Aşk'ta Ömer ve Defne arasında yakınlaşma devam ediyor?

A+A-

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk dizisi yepyeni bir bölüm ile ekrana geliyor. Merakla beklenen  Kiralık Aşk 6. yeni bölümde heyecan dorukta..
 
  
Bu hafta Ömer’in doğum günü var. Doğum günü kutlamayı sevmeyen Ömer’e, Defne bu defa kendince, Neriman’dan bağımsız bir sürpriz yapmak istiyor. Fakat Ömer de zor adam, ne yapılır ki? Bu arada Ömer, Defne ve Sinan’ın yakınlığından rahatsız olmaya başlıyor. Sinan’da Defne’nin bilekliğini görmek, Ömer’e hiç iyi gelmiyor. Peki Neriman ne yapacak Ömer’in doğum günü için? Defne’yi ne türlü hazırlayacak, bu fırsatı nasıl değerlendirecek? Peki ya Yasemin neden istifa etmedi? Neriman’ı asıl çıldırtan bu. Yasemin, hiç beklenmedik bir gol atıyor Neriman’a… 

 
Kiralık Aşk’ta işler karışıyor da karışıyor.
 

 

 

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Defne,Ömer’i kıskanıyor. Yasemin, ortalığı yine çok fena karıştırıyor. Defne, İtalyan misafirlerle geçirdikleri akşamdan sonra kendini Ömer’e daha yakın hisseder.  her şeye rağmen kendisine inanıp, iyi davrandığı için ona teşekkür etmek için  en sevdiği yemeği yapmaya karar verir: Pazı sarması! Elinde hediyesiyle Ömer’in evine geldiğinde ise onu çok nahoş bir sürpriz bekler: Ömer’le romantik bir gece geçiren Yasemin… Defne neye uğradığını şaşırır ve Ömer’i basbayağı kıskandığını fark eder.  Hem de ne kıskanmak! 


Sinan da diğer yanda, Ömer ve Yasemin arasında geçen bu romantik geceyi öğrenir ve yıkılır. Acaba bu kader birliği Sinan ve Defne’yi yakınlaştıracak mıdır?


Ömer ve Defne’nin baş başa kalıp yüzleşebilecek mi?

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler