1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk Son Bölüm İzle
Kiralık Aşk Son Bölüm İzle

Kiralık Aşk Son Bölüm İzle

Romantik komedi temalı yaz dizilerinden biri olan Kiralık Aşk, oyuncularının doğallığı ve hikâyenin işleniş şekli ile diğer dizilerden ayrılmakta ve dizi izleyicilerini oldukça memnun etmektedir.

A+A-

Romantik komedi temalı yaz dizilerinden biri olan Kiralık Aşk, oyuncularının doğallığı ve hikâyenin işleniş şekli ile diğer dizilerden ayrılmakta ve dizi izleyicilerini oldukça memnun etmektedir.

Temmuz ayından itibaren yayın hayatına başlayan ve başta kısa süreli olması düşünülen Kiralık Aşk son bölüm izlendiği zaman da görüşmüştür ki, bu dizi daha uzun süre ekranda kalacak ve herkesi kendine hayran bırakmaya devam edecektir. 

Kiralık Aşk Oyuncuları Kimlerdir, Rolleri Nelerdir?

Ömer ve Defne’nin başlangıçta oyun olarak başlayan aşkını konu alan Kiralık Aşk dizisinde başrolleri Elçin Sangu ve Barış Arduç paylaşmaktadır. Ömer’in en yakın arkadaşı ve ortağı rolünde Salih Bademci yer alırken, Ömer’in amcası Necmi ve yengesi Neriman rollerinde ise usta oyuncular Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar rol almaktadır. Oldukça kalabalık ve başarılı bir kadroya sahip olan Kiralık Aşk dizisinde yer alan diğer oyuncular ise şu şekilde sıralanabilir: Sinem Öztürk, Kerem Fırtına, Onur Büyüktopçu, Leyla Lydia Tuğutlu.

Kiralık Aşk Konusu Nedir?

Ailesinin tüm zenginliğine rağmen kendi hayallerinin peşinde koşup en yakın arkadaşı Sinan ile ayakkabı tasarımı ile ilgili bir şirket sahibi olan Ömer, zengin, gururlu ve oldukça kuralcıdır. Defne ise Ömer’in tersine fakir, biraz aklı havada bir genç kızdır. Bir restoranda garsonluk yapan Defne’nin yolu önce Sinan ile kesişir, ardından Ömer’in yengesi Neriman’ın ona yaptığı teklif ile oldukça şekil değiştirir.

Neriman Defne’den Ömer’in asistanı olarak işe girmesini ve kendisini Ömer’e âşık etmesini istemektedir. Başta bu teklife oldukça tepki gösteren Defne, kardeşinin büyük miktarda borcu olması ve bu borç yüzünden canının tehlikeye girmesi ile karar değiştirmek zorunda kalır. Fakat planda Defne’nin Ömer’e âşık olması yoktur. Amaç Ömer’i nikâh masasına oturtmak sonra da ortadan kaybolmaktır. Fakat Ömer karşısında aşka direnmek defne için de oldukça zor olacaktır.

Kiralık Aşk son bölüm izleyenleri konunun ne kadar değiştiğini ve Ömer’le Defne arasındaki gel gitli aşkı izlemişlerdir. Dizi izleyicilerinin birbirine oldukça çok yakıştırdığı Ömer ve Defne gelecek bölümlerde kavuşabilecekler mi, bu en büyük merak konularından biri olmaktadır. 

HABERE YORUM KAT