1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk için nefesler tutuldu!
Kiralık Aşk için nefesler tutuldu!

Kiralık Aşk için nefesler tutuldu!

Kiralık Aşk bu akşam 25. bölüm ile seyirci karşısına çıkıyor. Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisinde bu hafta heyecan dolu bir yarış var. Defne ve Ömer karşı karşıya geliyor. Peki galibi kim olacak? Kiralık Aşk 25. bölüm yeni ve ayrıntılar.

A+A-

Star TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk'ta bu akşam heyecan dorukta. Defne ve Ömer yarışı nasıl sonlanıyor? İşte Kiralık Aşk 25. bölüm ve detaylar...
 
Defne ve Ömer karşı karşıya geliyor!
 
Nihayet aşk acısı yerini aşk oyunlarına, atışmalara bırakıyor. Yasemin’le Sinan büyük bir anlaşma için yarışmaya başlayınca Defne ve Ömer karşı karşıya geliyorlar. Defne alt katta çalışıyor, Ömer üst katta.
 
Kapılar çarpıyor, asansörde kapışmalar başlıyor. Bir yandan kazanmak için uğraşıyorlar, bir yandan hiç durmadan didişiyorlar. Kim kazanacak? Kim önce yelkenleri suya indirecek? Hangisi daha inatçı? Ömer mi, Defne’mi?
 
Yayın Günü: 11 Aralık Cuma
Yayın Saati: 20.00
 
KİRALIK AŞK 25. BÖLÜM 2. FRAGMANI


 
KİRALIK AŞK BİRİNCİLİĞİ KAPTIRMIYOR
 
Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın  paylaştığı “Kiralık Aşk” ekrana gelen son bölümüyle AB ve 20+ABC1’de günün en çok izlenen yapımı oldu.
 
Kiralık Aşk; A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 8,36 rey  ting ve yüzde 21,43 izlenme payı ile bu hafta da Cuma akşamının  en çok izlenen dizisi oldu.
 
Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 9,2 reyting ve yüzde 21,5 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.
 
 
KİRALIK AŞK 25. BÖLÜM FRAGMANI


 
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ayrılık sonrası yeni kararlar alan Ömer’i, Passionis’le ilgili çok zorlu bir sınav bekliyor! Ömer, bu işin altından Defnesiz kalkabilecek mi?

Kendi sade yaşantısına dönen Defne’nin peşini sürprizler bırakmıyor! Bir anda kendini Ömer’in karşısında bulan Defne, aşkına yenik düşecek mi? Yasemin’in yepyeni bir hazırlığı var! Passionis’in yıkılmaz tahtını alabilecek mi? Deniz Tranba, etkili bir yumrukla tekrar oyuna giriyor! Kiralık Aşk’ta şirketlerin savaşı başlıyor!

HABERE YORUM KAT