1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk ekrana kilitledi, işte 9. bölüm tanıtımı
Kiralık Aşk ekrana kilitledi, işte 9. bölüm tanıtımı

Kiralık Aşk ekrana kilitledi, işte 9. bölüm tanıtımı

DİYARİNSESİ.ORG - Star Tv'de yeni yayın döneminde yayına giren Kiralık aşk Yaza damgasını vurdu ve herkesi ekrana kilitledi.

A+A-

Zirveyi bırakmıyor!

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın  paylaştığı “Kiralık Aşk” Cuma akşamı ekrana gelen yeni  bölümüyle tüm kategorilerde günün en çok izlenen programı oldu.
Yazın en yüksek performans gösteren dizisi oldu.
 
Kiralık Aşk; Tüm kişilerde yüzde 9,43 reyting, yüzde 34,33 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 8,57 reyting ve yüzde 34,01 izlenme payı ile bu hafta da Cuma akşamının  en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 8,96 reyting ve yüzde 33,17 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.

8. Bölüm'de neler oldu... 
Ömer ne yapacağını şaşırıyor.
Lansman giderek yaklaşıyor. Ömer’in tamamen bu işe konsantre olması gerekiyor. Ama olamıyor! Aklında sürekli Defne var. Kapısına gittiği son akşam yaşadıkları hayatını allak bullak etti. Şimdi Defne ve Ömer karşı karşıya, nereye adım atacaklarını düşünüyorlar. 
Sinan’ın Defne’ye olan hisleri ise günden güne yoğunlaşıyor. Bazı şeylerden kendini alıkoyamıyor. Kendini onun koruyucusuymuş gibi hissediyor. Ama ne yapacağını da hiç bilmiyor.
Neriman ise Ömer ve Defne’nin arasında tam olarak ne olduğundan emin değil. Kanıt toplamaya çalışıyor. Yoksa meraktan çatlayacak! Acaba Neriman, sonunda başarıya doğru mu koşuyor?
Yayın Günü: 7 Ağustos Cuma
Yayın Saati: 20.00 

Kiralık Aşk - 9. Bölüm Fragmanı

 

HABERE YORUM KAT