1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk ekrana kilitledi (6.bölüm)
Kiralık Aşk ekrana kilitledi (6.bölüm)

Kiralık Aşk ekrana kilitledi (6.bölüm)

tar TV'nin sevilerek izlenen dizisi Kiralık Aşk son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Son bölümde oğum günü kutlamayı sevmeyen Ömer’e, Defne bu defa kendince, Neriman’dan bağımsız bir sürpriz yapmak istedi.

A+A-

 

Bu hafta Ömer’in doğum günü var. Doğum günü kutlamayı sevmeyen Ömer’e, Defne bu defa kendince, Neriman’dan bağımsız bir sürpriz yapmak istiyor. Fakat Ömer de zor adam, ne yapılır ki? Bu arada Ömer, Defne ve Sinan’ın yakınlığından rahatsız olmaya başlıyor. Sinan’da Defne’nin bilekliğini görmek, Ömer’e hiç iyi gelmiyor. Peki Neriman ne yapacak Ömer’in doğum günü için? Defne’yi ne türlü hazırlayacak, bu fırsatı nasıl değerlendirecek? Peki ya Yasemin neden istifa etmedi? Neriman’ı asıl çıldırtan bu. Yasemin, hiç beklenmedik bir gol atıyor Neriman’a… 
 
Defne,Ömer’i kıskanıyor. Yasemin, ortalığı yine çok fena karıştırıyor. Defne, İtalyan misafirlerle geçirdikleri akşamdan sonra kendini Ömer’e daha yakın hisseder.  her şeye rağmen kendisine inanıp, iyi davrandığı için ona teşekkür etmek için  en sevdiği yemeği yapmaya karar verir: Pazı sarması! Elinde hediyesiyle Ömer’in evine geldiğinde ise onu çok nahoş bir sürpriz bekler: Ömer’le romantik bir gece geçiren Yasemin… Defne neye uğradığını şaşırır ve Ömer’i basbayağı kıskandığını fark eder.  Hem de ne kıskanmak! 

 

KİRALIK AŞK 6.BÖLÜM FRAGMANI

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler