1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk dizisinin yeni bölüm
Kiralık Aşk dizisinin yeni bölüm

Kiralık Aşk dizisinin yeni bölüm

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’un paylaştığı “Kiralık Aşk” yepyeni bölümleriyle ekrana kaldığı yerden devam ediyor.

A+A-

 Merakla beklenen Kiralık Aşk 6.bölüm 1. ve 2.fragmanı izleyiciyle buluştu. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Kiralık Aşk dizisi yarın akşam Star TV'de...

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk dizisi yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen  Kiralık Aşk 6.bölüm fragmanı yayınlandı. İki fragman birden yayına giren Kiralık Aşk dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta.
 
Dizinin bu haftaki bölümü için çıkan fragmanlara bakılırsa yeni bölümde Ömer ile Defne arasında olumlu gelişmeler olacak. Ömer giderek kendini daha fazla Defne’ye kaptıracağa benziyor.
 
Bu hafta Ömer’in doğum günü var. Doğum günü kutlamayı sevmeyen Ömer’e, Defne bu defa kendince, Neriman’dan bağımsız bir sürpriz yapmak istiyor. Fakat Ömer de zor adam, ne yapılır ki? Bu arada Ömer, Defne ve Sinan’ın yakınlığından rahatsız olmaya başlıyor. Sinan’da Defne’nin bilekliğini görmek, Ömer’e hiç iyi gelmiyor. Peki Neriman ne yapacak Ömer’in doğum günü için? Defne’yi ne türlü hazırlayacak, bu fırsatı nasıl değerlendirecek? Peki ya Yasemin neden istifa etmedi? Neriman’ı asıl çıldırtan bu. Yasemin, hiç beklenmedik bir gol atıyor Neriman’a…
 
Yayın Günü:   24 Temmuz Cuma
Yayın Saati:    20.00
 
KİRALIK AŞK 5.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
 
Yasemin, ortalığı yine çok fena karıştırıyor.
 
Defne, İtalyan misafirlerle geçirdikleri akşamdan sonra kendini Ömer’e daha yakın hisseder.  her şeye rağmen kendisine inanıp, iyi davrandığı için ona teşekkür etmek için  en sevdiği yemeği yapmaya karar verir: Pazı sarması! Elinde hediyesiyle Ömer’in evine geldiğinde ise onu çok nahoş bir sürpriz bekler: Ömer’le romantik bir gece geçiren Yasemin… Defne neye uğradığını şaşırır ve Ömer’i basbayağı kıskandığını fark eder.  Hem de ne kıskanmak!
 
Sinan da diğer yanda, Ömer ve Yasemin arasında geçen bu romantik geceyi öğrenir ve yıkılır.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler