1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk dizisinde neler olacak?
Kiralık Aşk dizisinde neler olacak?

Kiralık Aşk dizisinde neler olacak?

Kiralık Aşk 17. bölüm fragmanları ile herkesi meraklandırdı. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta tutku yükseliyor. Defne ve Ömer beklemedikleri bir anda bir araya gelecek. Kiralık Aşk 17. bölümde işler karışacak. İşte yeni bölüm

A+A-

Ömer ve Defne arasında tutku yükseliyor.
 
İz’in gelişi, Ömer’le Defne cephesinde işleri kızıştırıyor. Tutku yükseliyor! Onları hiç beklemedikleri, şahane bir noktaya sürüklüyor.
 
Bu arada Deniz, planını uygulamaya koydu. Ömer’i gerçekten nakavt edebilecek mi? Koleksiyon, Deniz’in eline geçerse her şey biter. Yasemin’in tarafını seçmesi şart artık. Günden güne sıkışıyor. Koray ise yeni kankasını buldu. Kim acaba?
 
Yayın Günü: 16 Ekim Cuma
Yayın Saati: 20.00
KİRALIK AŞK 17. BÖLÜM 2. FRAGMANI
 

 
KİRALIK AŞK 17. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Ömer’in geçmişinden gelen yabancı kim?
 
Defne ve Ömer yüzleşiyorlar. aşk onları birbirine bağlayacak mı? Engeller var. Defne'nin de bu engelleri aşmak için planları işe yarayacak mı?
 
Ömer’in karsısında artık bambaşka bir Defne var. İsmail, Yasemin'in son hareketinden sonra ne yapacak? Sude, Sinan'ın içini yakanın kim olduğunu buldu!
 
Deniz ise Ömer'in kışını başlatıyor! Beklenenden çok daha güçlü bir düşman olarak. Peki ya bu sırada Ömer'in geçmişinden gelen ve bütün dengeleri değiştirecek o kişi kim?

HABERE YORUM KAT