1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk dizisi için son dakikalar!
Kiralık Aşk dizisi için son dakikalar!

Kiralık Aşk dizisi için son dakikalar!

Kiralık Aşk bu akşam 9. bölümü ile ekrana kilitleyecek. Yayınlandığı günden itibaren reytingleri altüst eden dizinin yeni bölümünde yine heyecan dorukta. Kiralık Aşk'ın sevilen çifti Defne ve Ömer izleyiciyi şaşırtacak. İşte Kiralık Aşk 9. bölümden detayl

A+A-

Defne, Ömer’i affedecek mi?
 
Ömer, Defne’yi çok kızdırdığı için pişman olur. Ona kendini affettirmek ister.
 
Ve daha önce nasıl hırçın davrandıysa artık tam tersi, zarif ve kibar davranan bir Ömer vardır artık  Defne’nin karşısında! Ömer’in bu hiç tanımadığı ve bilmediği yüzü, Defne’nin şaşkın kalbini yumuşacık yapmaya yetmiştir.  
 
KİRALIK AŞK 9. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 
Neriman, Ömer ve Defne’yi bir araya getirme planlarına başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor: Onu kapıdan çıkarıp bacadan geri sokacak! Lansman gecesinde Koray’la birlikte, ortalığı birbirine katacak müthiş bir fikri var!
 
Sinan, Neriman’ın bu aşk oyununa artık bir son vermesini istiyor. Neriman’la konuşmaya gittiğinde, hiç beklemediği bir kişi Sinan’ın Defne’ye olan duygularını fark ediyor: Necmi.
 
Yayın Günü: 14 Ağustos Cuma
Yayın Saati: 20.00 


KİRALIK AŞK 9. BÖLÜM FRAGMANI

Son bölümde yaşananlar..
 
Ömer ne yapacağını şaşırıyor.
 
Lansman giderek yaklaşıyor. Ömer’in tamamen bu işe konsantre olması gerekiyor. Ama olamıyor! Aklında sürekli Defne var. Kapısına gittiği son akşam yaşadıkları hayatını allak bullak etti. Şimdi Defne ve Ömer karşı karşıya, nereye adım atacaklarını düşünüyorlar. 


Sinan’ın Defne’ye olan hisleri ise günden güne yoğunlaşıyor. Bazı şeylerden kendini alıkoyamıyor. Kendini onun koruyucusuymuş gibi hissediyor. Ama ne yapacağını da hiç bilmiyor.
 
Neriman ise Ömer ve Defne’nin arasında tam olarak ne olduğundan emin değil. Kanıt toplamaya çalışıyor. Yoksa meraktan çatlayacak! Acaba Neriman, sonunda başarıya doğru mu koşuyor?
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler