1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk bu akşam nefes kesiyor..
Kiralık Aşk bu akşam nefes kesiyor..

Kiralık Aşk bu akşam nefes kesiyor..

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk 33. bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Ömer ve Defne ilişkisinde son durum ne? Passionis'teki işler karışıyor. Kiralık Aşk yeni bölüm ve merak edilenler .

A+A-

Kiralık aşk 33.  bölüm ile izleyici karşısına çıkıyor. Reyting rekorları kıran dizinin yeni bölümünde heyecan dorukta. Passionis'te işler yoluna girecek mi merak konusu. Defne ve Ömer arasında yaşananlar seyirciyi heyecanlandırıyor.

Ömer'in zor kararı!


Ömer şimdi hayatının kararını vermek zorunda! Passionis'i kurtarmak için kendini feda edecek mi? Deniz'in teklifi ne olacak?

Fakir kalma tehlikesi ile yüzleşen Koriş paniğe kapılıyor. Yasemin ise bambaşka zor bir kararın eşiğinde. Aşkı mı seçecek yoksa işi mi?

Aynı çatı altında kalan Ömer ve Defne'nin arasındaki kıvılcım ise git gide büyüyor.

KİRALIK AŞK 33. BÖLÜM 1. VE 2. FRAGMANI

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Passionis'e geri dönen Ömer’i bekleyen önemli bir sürpriz var. Defne, acaba tüm gözler üzerine çevrilmişken, Ömer’i içinde bulunduğu durumdan kurtarmayı başarabilecek mi?

Yasemin’in Passionis’le ilgili öğrenmek istediği önemli sır ne olabilir? 

Sinan ve Yasemin arasındaki aşk krizi, nasıl iş krizine dönüşecek?  Sude’nin Kiralık Aşk’la ilgili büyük planı ne? Kiralık Aşk heyecan dolu yeni bölümüyle Cuma star’da. 

HABERE YORUM KAT