1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 8. yeni bölüm fragmanında şok olay
Kiralık Aşk 8. yeni bölüm fragmanında şok olay

Kiralık Aşk 8. yeni bölüm fragmanında şok olay

Kiralık Aşk 8. bölümde de heyecan devam ediyor. Cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi olan Kiralık Aşk izleyenleri ekrana kilitliyor. Defne ve Ömer arasında aşk başlıyor mu? İşte yeni bölümden detaylar..

A+A-


Kiralık Aşk Cuma akşamı ekrana gelen son bölümüyle reytinglerde birinci oldu. Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı Kiralık Aşk 7. son bölümün ardından yeni bölüm hazırlıkları başladı.  Heyecan dolu yeni bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanan Kiralık Aşk dizisi için ilk görüntüler yayınlandı. İşte Kiralık Aşk 8. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...
 
Ömer’in aklı karışıyor!

Defne her zaman ki gibi Ömer’in kahvaltısını hazırlamak için eve gelir. Bir de ne görsün? Ömer çok hasta. Hemen onu bakıma alır. Çorba, ateş düşürmek için buz torbası, şefkatli dokunuşlar, sevgi dolu bakışlar… Uzun zamandır kimsenin ilgisini ve şefkatini bu kadar hissetmeyen Ömer, Defne’nin bu kadar yakınında olmasına yine dayanamayacaktır.

Ömer, hala doğum günündeki kitabı Yasemin’in aldığını zannederken, Yasemin de bu durumun tadını çıkartmaktadır. Artık Ömer’i elde etmek için önünde hiçbir engel kalmadığını düşünen Yasemin’in planları, hiç beklenmedik biri tarafından altüst edilecektir.

Neriman ise tabi ki boş durmamaktadır. Bu sefer tersinden taktik uygulayacaktır. Evlilik yıldönümünü kutlamak için büyük bir davet veren Neriman tatlı diliyle Ömer’in aklını Defne konusunda karıştıracak, ona yönelmesini sağlayacaktır.

Yapım: Ortaks Yapım
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Senaryo: Meriç Acemi

Oyuncu Kadrosu
 
Defne-Elçin Sangu,Ömer-Barış Arduç,Sinan-Salih Bademci,Yasemin-Sinem Öztürk,Neriman-Nergis Kumbasar,Necmi-Levent Ülgen,Hulusi-Ferdi Merter,Esra-Melisa Giz Cengiz,Türkan-Hikmet Körmükçü,İsmail-Kerem Fırtına,Nihan-Sanem Yeles
Koray-Onur Büyüktopçu,Serdar-Osman Akça,Vedat-Ender Sakallı.,

KİRALIK AŞK 8. BÖLÜM FRAGMANI

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler