1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 7. bölüm
Kiralık Aşk 7. bölüm

Kiralık Aşk 7. bölüm

Star Tv'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 7. bölüm fragmanını yayınladı. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı Kiralık Aşk 7. bölümde neler olacak merak konusu. Defne beklemediği tepkilerle karşılaşınca şok olacak. İşte Kiralık Aşk yeni bölümden il

A+A-

6. bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen Kiralık Aşk, 7. bölüm fragmanını izleyicisi ile buluşturdu. Defne ve Sinan'ın yakınlaşması Ömer'i kıskandırıyor. İşte yeni bölüm fragmanı..


KİRALIK AŞK 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

KİRALIK AŞK 6. BÖLÜM ÖZETİ

Bu hafta Ömer’in doğum günü var. Doğum günü kutlamayı sevmeyen Ömer’e, Defne bu defa kendince, Neriman’dan bağımsız bir sürpriz yapmak istiyor. Fakat Ömer de zor adam, ne yapılır ki? Bu arada Ömer, Defne ve Sinan’ın yakınlığından rahatsız olmaya başlıyor. Sinan’da Defne’nin bilekliğini görmek, Ömer’e hiç iyi gelmiyor.

Peki Neriman ne yapacak Ömer’in doğum günü için? Defne’yi ne türlü hazırlayacak, bu fırsatı nasıl değerlendirecek? Peki Yasemin neden istifa etmedi? Neriman’ı asıl çıldırtan bu. Yasemin, hiç beklenmedik bir gol atıyor Neriman’a…  Kiralık Aşk’ta işler karışıyor da karışıyor.

Oyuncu Kadrosu

 
Defne-Elçin Sangu,Ömer-Barış Arduç,Sinan-Salih Bademci,Yasemin-Sinem Öztürk,Neriman-Nergis Kumbasar,Necmi-Levent Ülgen,Hulusi-Ferdi Merter,Esra-Melisa Giz Cengiz,Türkan-Hikmet Körmükçü,İsmail-Kerem Fırtına,Nihan-Sanem Yeles
Koray-Onur Büyüktopçu,Serdar-Osman Akça,Vedat-Ender Sakallı.
 
Yapım: Ortaks Yapım
Yönetmen: Metin Balekoğlu 
Senaryo: Meriç Acemi

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler