1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanında Ömer Defneyi kaçırıyor!
Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanında Ömer Defneyi kaçırıyor!

Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanında Ömer Defneyi kaçırıyor!

Star Tv ekranında yayınlanan sevilen dizi Kiralık Aşk 52. sezon finali fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen Kiralık Aşk 52. sezon finali fragmanında Ömer Defneyi kaçırıyor!

A+A-

Yapımcılığını Ortaks Yapım'ın üstlendiği başrollerinde Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen gibi ekranların sevilen yüzlerinin yer aldığı Kiralık Aşk 52. sezon finali fragmanı ile 24 Haziran Cuma saat 20:00'da Star Tv ekranında...

KİRALIK AŞK 52. BÖLÜM ÖZETİ

Ve beklenen sezon finali! Defne ve Ömer kavuştu. Aşk yeniden alevleniyor. Düğün hazırlıkları sürerken beklenmedik bir itiraz, tüm dengeleri alt üst ediyor. 
 
Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı (Sezon Finali)

 
Defne ve Ömer’in evliliğine karşı duran kim? 

Aşıklar inatlaşıyor. Peki, aşk mı gurur mu kazanacak? Çıkan anlaşmazlıklar çözülebilecek mi? Diğer yandan Yasemin ve Sinan’da evlilik için gün sayıyor. Peki vuslata eren kim olacak acaba? 
 
Ve nihayet düğün günü! Nefesler tutuldu. Kocaman sürprizler ve beklenmedik gelişmeler kapıda.  
Kiralık Aşk, tadı damağınızda kalacak sezon finali bölümü ile Cuma akşamı 20.00’da Star’da!
 
Yayın Günü: 24 Haziran Cuma
Yayın Saati: 20.00
 
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Kiralık Aşk 51. son bölümünde, Büyük ayrılık kapıda! Aşıklar paramparça. Yüzükler atıldı. Peki şimdi ne olacak?
 
Defne herşeyi geride bırakıp gitmeye karar veriyor. Ömer Defne'nin yokluğunda, hiç bilmediği gerçeklerle yüzleşiyor. Neriman'ın beklenmedik hamlesi aşıkları bir araya getirebilecek mi? Sadri Usta'nın Ömer'e anlattığı büyük sır ne? Ömer'le aynı dertten muzdarip olan Sinan, Yasemin'le barışmak için kimden medet umuyor? Ve nihayet Ömer kararını veriyor. Ayrılık da sevdaya dahil mi? sorular Kiralık Aşk 51. son bölümü ile yanıt buldu.
 
Ömer ile sorunlarını çözemediği düşünen Defne şirkete istifasını sunarken gitme kararı aldı. Herkes Defne ‘nin acele bir karar aldığını düşünürken sorunları çözebileceklerini söylüyordu. Aynı fikirde olmayan Defne çökmüş bir vaziyetteydi. Sonunda istifasını Ömer ‘in masasına koyan Defne ve Ömer arasında duygu dolu anlar yaşandı.
 
--2238823.jpeg
 
Eşyalarını toplayarak şirketi terk eden Defne herkesi şoka uğrattı. Defne tüm gerçekleri ailesine açıklarken istifa kararını da annesine anlattı. Bu konuşmaların ardından ağlayarak evden ve şehirden ayrılan Defne izleyenleri hüzne boğdu.
 
Defne cephesinde bunlar yaşanırken Ömer ise geçmişine dair gerçeklerle yüzleşiyordu. Hatıraların peşini bırakmadı Ömer ustasından öğrendiği gerçekler karşısında dayanamadı ve dedesi ile barıştı. Defne Ömer hüzünlü anlar yaşarken Yasemin ve Sinan Koray ‘ın araya girmesi ile barıştı. 
 
Ömer dedesi Hulusi Bey ‘den aldığı nasihatler doğrultusunda daha fazla bu ayrılığa dayanamadı. Defne ile hatıraları gözünde canlanan Ömer soluğu Defne ‘nin yanında aldı. Ömer ‘i bir anda karşısında gören Defne şok olurken ikili uzun bir sarılma ile hasret giderdi ve barıştı. Ömer son günlerde düşündüklerini ve yaşadıklarını Defne ile paylaşırken ikili hiç kopmama kararı aldı. Birbirlerini ne kadar sevdiklerini anlayan çift duygu dolu dakikalar yaşadı.

HABERE YORUM KAT