1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanıyla yine heyecan dolu!
Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanıyla yine heyecan dolu!

Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanıyla yine heyecan dolu!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk bomba gibi bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 51. bölüm fragmanı yayınlanan Kiralık Aşk izleyicileri ekrana kilitleyecek. İşte tüm detayları ve son yayınlanan 51. bölüm fragmanıyla Kiralık Aşk...

A+A-

Başrollerinde yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve doğal güzelliği ile göz kamaştıran isim Elçin Sangu'nun rol aldığı dizi Kiralık Aşk yoluna dolu dizgin devam ediyor. 51. bölüm fragmanı yayınlanan Kiralık Aşk dizisinin yapımcılığını ortaks yapım üstleniyor. Kiralık Aşk her Cuma saat 20:00'de Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor...

KİRALIK AŞK 51. BÖLÜM FRAGMANI Büyük ayrılık kapıda! Aşıklar paramparça. Yüzükler atıldı. Peki şimdi ne olacak?

Defne herşeyi geride bırakıp gitmeye karar veriyor. Ömer Defne'nin yokluğunda, hiç bilmediği gerçeklerle yüzleşiyor. Neriman'ın beklenmedik hamlesi aşıkları bir araya getirebilecek mi? 

Sadri Usta'nın Ömer'e anlattığı büyük sır ne? Ömer'le aynı dertten muzdarip olan Sinan, Yasemin'le barışmak için kimden medet umuyor?
 
Ve nihayet Ömer kararını veriyor. Ayrılık da sevdaya dahil mi?

Kiralık Aşk; duygu dolu, nefeslerinizi kesecek 51. bölümü ile Cuma akşamı 20.00'da Star'da!
 
Yayın Günü: 17 Haziran Cuma
Yayın Saati: 20.00
 
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Ömer dedesiyle karşı karşıya. Şimdi ne olacak? Her şeye rağmen yüzükler takılacak mı? Ömer’in büyük tepkisi ne? Defne deli divane, her yerde Ömer’i arıyor. Peki Ömer nerede?
Sinan’ın hayatı beklenmedik bir itirafla darmadağın oluyor. Şimdi Yasemin’le keskin bir virajın eşiğindeler.
 
Defne ise Ömer’in hayatıyla ilgili hiç bilmediği gerçeklerle karşılaşıyor. Aşklar bir bir sınanıyor. Ve beklenen yüzleşme. Defne, Ömer’le yüz yüze geliyor. Peki Ömer Defne’yi affedeceK.

HABERE YORUM KAT