1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanında gerilim artıyor!
Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanında gerilim artıyor!

Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanında gerilim artıyor!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk bomba gibi bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 50. bölüm fragmanı yayınlanan Kiralık Aşk nefesleri kesecek bir bölümle izleyici karşısına çıkacak. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Kiralık Aş

A+A-

Başrollerinde yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve doğal güzelliği ile göz kamaştıran Elçin Sangu'nun rol aldığı dizi Kiralık Aşk izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. 50. bölüm fragmanı yayınlanan Kiralık Aşk'ın yapımcılığını Ortaks Yapım üstleniyor. Soluk soluğa taki edilen Kiralık Aşk her Cuma saat 20:00'de Star Tv ekranlarında yayınlanıyor...

KİRALIK AŞK 50. BÖLÜM FRAGMANI


DEFNE VE ÖMER CEPHESİNDE İŞLER KIZIŞIYOR!

Ömer dedesiyle karşı karşıya. Şimdi ne olacak? Her şeye rağmen yüzükler takılacak mı? Ömer’in büyük tepkisi ne? Defne deli divane, her yerde Ömer’i arıyor. Peki Ömer nerede? Sinan’ın hayatı beklenmedik bir itirafla darmadağın oluyor. Şimdi Yasemin’le keskin bir virajın eşiğindeler.
 
Defne ise Ömer’in hayatıyla ilgili hiç bilmediği gerçeklerle karşılaşıyor. Aşklar bir bir sınanıyor. Ve beklenen yüzleşme. Defne, Ömer’le yüz yüze geliyor. Peki Ömer Defne’yi affedecek mi?
Kiralık Aşk, heyecan ve aşk dolu 50. Bölümüyle Cuma akşamı 20:00’da Star’da!
 
Yayın Günü: 3 Haziran Cuma
Yayın Saati: 20.00
 
Kiralık Aşk 50. bölüm 2. fragmanı


 
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Defne ve Ömer’in aşkına yaz geldi! Aşk dolu tam 2 gün! Defne, Ömer için evden kaçıyor. Bu romantik hafta sonu sürpriz olaylara gebe! Sinan, Koray’ın yarenliğinde büyük kararlar alıyor. Heyecan dorukta! Neriman’ın ise yepyeni planları var. 
 
Ve büyük gün geldi çattı. Etekler zil çalıyor. Neriman’lar Defne’yi istemeye geliyor. Peki Defne neden tedirgin? Beklenmedik bir misafir tüm dengeleri yerinden oynatıyor. Ömer’i dehşete düşüren bu büyük olay ne.
 
--2213898.jpeg
 
KİRALIK AŞK KÜNYE VE OYUNCULAR
 
Yapım: Ortaks Yapım Yapımcı: Müge Turalı Pak
Yönetmen: Barış Yöş 
Senaryo: Meriç Acemi
 
Defne
Elçin Sangu
 
Ömer
Barış Arduç
 
Sinan
Salih Bademci
 
Yasemin
Sinem Öztürk
 
Neriman
Nergis Kumbasar
 
Necmi
Levent Ülgen
 
Hulusi
Ferdi Merter
 
Esra
Melisa Giz Cengiz
 
Türkan
Hikmet Körmükçü
 
İsmail
Kerem Fırtına
 
Nihan
Sanem Yeles
 
Koray
Onur Büyüktopçu
 
Serdar
Osman Akça
 
Sude
Melisa Şenolsun

HABERE YORUM KAT