1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 47. bölümde heyecan dorukta!
Kiralık Aşk 47. bölümde heyecan dorukta!

Kiralık Aşk 47. bölümde heyecan dorukta!

Kiralık Aşk 47. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Kiralık Aşk 47. yeni bölüm fragmanlarında Ömer Defne'nin bıraktığı mektubu okuyacak mı?

A+A-

Yağpımcılığını Ortaks yapım'ın üstlendiği başrollerinde Barış Arduç, Elçin Sangu gibi sevilen isimlerin yer aldığı Kiralık Aşk 47. yeni bölüm fragmanları ile 20 Mayıs Cuma saat 20:00'da Star Tv ekranında olacak. Nefes kesen sahneleri ile gündemden düşmeyen sevilen dizi Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanları ile izleyenleri ekrana bağlayacak. İşte ayrıntılar...

--2172879.jpeg

KİRALIK AŞK 47. BÖLÜM ÖZETİ
 
Ömer mektubu okudu mu?

 
Defne mektubu bıraktı okusun diye ve dönüp evine gitti. Artık ne olacaksa olsun diyor. Peki Ömer ne tepki verecek? 
Nihayet bütün sır çözülecek mi? Neriman kendini kurtarmanın derdine düşüyor. Gelişmeler Neriman ve Koray’ı karşı karşıya getiriyor. İki yakın arkadaş küsüp ayrılıyorlar.
 
Dergi çekimi nihayet gerçekleşiyor. Hem de Defne ve Ömer için öyle bir zamana denk geliyor ki, işler iyice değişik bir hal alıyor. Bütün bunlar sırasında, Defne’nin doğum günü gelip çatıyor.

Kiralık Aşk, sürprizlerin ardı ardına patladığı 47. Bölümü ile Star ekranlarında.
 
Yayın Günü: 20 Mayıs Cuma
Yayın Saati: 20.00
 
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 

 
Fikret'in mektubu Ömer'e ulaşıyor! 
 
Gerçeklerin ortaya çıkmaması için artık hiçbir neden kalmadı. Defnenin ise olanları saklayacak enerjisi kalmadı. Mektup Ömer'e ulaştıktan sonra beklemeye başlıyor. Ömer her şeyi mektuptan okuyup öğrensin diye... 
 
Peki mektubun Ömer'e ulaşması ile her şey bir bir çözülecek mi acaba?
 
Durumu öğrenen Neriman ise konuya hemen el atıyor ama onun da önünde büyük bir engel var. Bir yandan da Passionis’e, Ömer’in Defne’ye ev aldığı haberi hızla yayılıyor. Defne’nin ev konusu çözülüyor mu? Ömer’in evi alması karşısında Defne karmakarışık.. 

Peki Ömer nasıl özür dileyecek, Defne'ye kendini anlatabilecek mi?

HABERE YORUM KAT