1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 45. bölümde romantik sahneler!
Kiralık Aşk 45. bölümde romantik sahneler!

Kiralık Aşk 45. bölümde romantik sahneler!

Kiralık Aşk nefes kesen 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasında romantik sahneler yaşanacak.

A+A-

Yapımcılığını Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel üstlendiği Ortaks yapım dizisi Kiralık Aşk 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen gibi isimlerin yer aldığı sevilen dizi Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanı ile 6 Mayıs Cuma Saat 20:00'da STAR TV ekranında...
 
KİRALIK AŞK 45. BÖLÜM ÖZETİ
 
Defnelerin evi satışa çıkarılır. Ne yapıp edip satışı durduracağına inanan Defne, durumu Ömer'e çaktırmamak için her şeyi yapar ancak yine tüm şüpheleri üzerine çeker. Ömer, Defne'nin kendisinden bir şey sakladığını farkeder.
Fikret resmen gitti! Gidişi ile mağaza meselesi de muallakta kaldı. 
 

Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanı


Yasemin Passionis’e döndü. Artık Sinan’la hem iş arkadaşı hem de sevgililer. Ancak Yasemin ve İsmail tesadüfen karşılaşıyorlar. Bu sürpriz karşılaşma sonrası Sinan’ın tavrı ne olacak acaba? Sude ise Sinan’ın kendisine karşı umursamaz tavırlarından artık sıkılmış durumda. Tüm vaktini Deniz’le geçirmeye başlar. Bu ikili acaba neler yapacak?

Kiralık Aşk 45. bölüm 2. fragmanı

Defne ve Ömer bir türlü yalnız kalamıyorlar. Ömer sonunda çözümü buluyor ve Defne'yi kaçırıyor. Hem de çok manidar bir yere!...

Defne'yi hiç beklemediği yerden vuracak ve sırrı Ömer'in kapısına dayandıracak sürpriz ne?

Yayın Günü: 6 Mayıs Cuma
Yayın Saati: 20.00 

HABERE YORUM KAT