1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 43. bölümde neler yaşanacak?
Kiralık Aşk 43. bölümde neler yaşanacak?

Kiralık Aşk 43. bölümde neler yaşanacak?

Kiralık Aşk dizisi bu hafta nefes kesen bir bölüm ile ekrana gelecek. Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasında romantik anlar yaşanacak.

A+A-

Soluk soluğa izlenen yayınlanan her yeni bölüm ile izleyenleri ekrana bağlayan Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı ve tüm detayları.

Star Tv'de yayınlanan sevilen dizi Kiralık Aşk 43. yeni bölüm  fragmanında nefesler tutuldu. Cuma akşamları ekrana gelen yayınlanan her yeni bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyen Kiralık Aşk'ta bu hafta neler yaşanacak? Ömer ve Defne arasında romantik anlar büyük beğeni toplayacak.  Başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç'un oynadığı sevilen dizi Kiralık Aşk 43. bölüm ile 22 Nisan Cuma akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranında...
 
KİRALIK AŞK'TA BU HAFTA NELER YAŞANACAK?
 
Kiralık Aşk’ta bu hafta açık havada bahar temalı katalog çekimi var. İşler birbirine girecek. Sinan ile Ömer’in kavgası git gide büyüyecek. Yasemin ve Defne ise arayı bulmaya çalışacaklar. Fakat netice herkes için yine çok şaşırtıcı olacak.
 

Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı


 
Doktor Selim… Rahat durmuyor ve Defne’ye çiçekler, çikolatalar gönderiyor. Defne bunu Ömer’den gizlemeye çalışıyor ama Ömer fark ediyor. Ortalık çok fena karışıyor!
 
İki cins, iki nevi şahsına münhasır karakter ilk defa karşılaşıyorlar. Hem de Ömer’in evinde. Nihan ve Koray!
 
Öte yandan, Neriman Fikret’i göndermek için kolları sıvadı. Bunun için her zaman olduğu gibi müthiş bir  planı var!  Bir medya linçi başlatıyor. Ancak Fikret’in tek derdi Neriman ve akıl almaz entrikaları olmayacak. Bu bölüm Fikret, Neriman’ın da ötesinde çok ama çok sert bir kayaya çarpacak! O kaya kim?
 
Yayın Günü: 22 Nisan Cuma
Yayın Saati: 20.00 

 --2117570.jpeg
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Kiralık Aşk, defile sonrası verilen gösterişli bir partiyle başlıyor! Ne oluyorsa bu partide oluyor, ortalık karışıyor. Üstelik basın da orada!

Ömer'in şehir dışında bir seminere gitmesi lazım. Sinan bunu, "Defne ve Ömer’in arasındaki buzları eritecek" bir ön balayı olarak organize ediyor. Bakalım Sinan, bir dargın bir barışık çiftimizi ikna edebilecek mi? 
Diğer yandan Yasemin harekete geçiyor. Hamlelerine çok şaşıracaksınız! 
Beklenmedik hamleler ard arda geliyor!
 
Neriman İplikçi'nin yeni bir hedefi var: Fikret GALLO! Neriman bu, Fikret Gallo’yu taktı kafaya. O kadını buradan gönderecek.  Neriman’ın ince hesapları nereye çıkacak? 


Ömer, Defne'ye öyle bir sürpriz yapacak ki... Tüm kalpleri eritecek cinsten.
 

HABERE YORUM KAT