1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 41.bölümde kıskançlık krizi!
Kiralık Aşk 41.bölümde kıskançlık krizi!

Kiralık Aşk 41.bölümde kıskançlık krizi!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor.

A+A-

Beğeniyle izlenen Kiralık Aşk'ta bu hafta şok gelişmeler yaşanacak? Ekranlarda aşk fırtınaları estiren Kiralık Aşk reyting listelerinde üst sıralara oynuyor. Başrollerini yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve doğal güzelliğiyle göz kamaştıran Elçin Sangu'nun paylaştığı Kiralık Aşk yine heycan dolu anlar yaşatacak. Dilerseniz Kiralık Aşk 41.bölüm fragmanı ve detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

KİRALIK AŞK 41.BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ


Kiralık Aşk 41. bölüm fragmanı

Ömer ve Defne hiç olmadıkları kadar mutlular. Baş başalar ve bu anın bitmesini istemiyorlar. Planlanmadan gelişen bu buluşma ile artık çok daha yakınlar.


Ömer ve Fikret’in planladığı defile günü geldi çattı. Sude, Yasemin ve Sinan’ı öğrendi. Bakalım Sude şimdi ne yapacak?
 
Deniz’de Cherie ile ortaklığını bitiriyor. Yasemin’in kendisine yeni bir yatırımcı bulması lazım şimdi. Yasemin bu darboğazdan nasıl ve kiminle çıkacak.


Fikret ve Ömer nihayet yüzleşiyor... Ömer armanın Fikret’e ait olduğunu öğrenirse, Defne’nin korktuğu başına gelir mi?


Mahalleye bir misafir geliyor. Sürpriz misafir ortalığı karıştıracak. Yoksa kıskançlık krizi fırtınası mı geliyor?
 

 --2095545.jpeg
 
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Ömer ve Defne yeniden birlikte çalışmaya başlıyor. Defne nihayet Ömer’in istediği gibi Passionis’e geçiyor, evlenecekleri haberi de tüm şirkete hızla yayılıyor. Peki Defne’nin Tranba’ya verdiği söz ne olacak?
 
 
Defne Fikret’e gerçekleri Ömer’e anlatmaması için adeta yalvarıyor ve evleneceklerini söylüyor. Ömer’in evinin duvarındaki armanın kendisine ait olduğunu öğrenen Fikret ise şaşkın ve ne yapacağını bilemez halde. 
Defne sorunlardan kaçmak için her şeyden uzaklaşmak ister. Peki Ömer onu nerede bulacak? Problemlerini çözebilecekler mi? Yoksa vuslat mı geliyor?

HABERE YORUM KAT