1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 4. son bölümde hırsızlık suçu!
Kiralık Aşk 4. son bölümde hırsızlık suçu!

Kiralık Aşk 4. son bölümde hırsızlık suçu!

Star Tv'nin yeni dizisi Kiralık Aşk hızlı bir çıkış yaparak herkesin beğenisini topladı. Dün akşam 4. bölüm ile ekrana gelen Kiralık Aşk'ta neler yaşandı? Defne'nin hırsız olmadığı ortaya çıktı mı?

A+A-

Defne hırsızlık suçlaması karşısında ne yaptı?
 
Yasemin yüzünden şirkette hırsız konumuna düşen Defne, bunu bir türlü hazmedememektedir. Diğer yanda Ömer’in kafası çok karışıktır. Hisleri Defne’nin bu hırsızlığı yapmadığını söylese de kanıtlar aksini göstermektedir.  

Yasemin ise bu manzarayı keyifle izlemekte, zafer sarhoşluğu yaşamaktadır. Ancak Neriman’ın Yasemin’in gerçek yüzünü ortaya çıkaracak dahice bir planı vardır.  Meydanı ona bırakmaya hiç niyeti yoktur. Neriman ve Yasemin arasındaki savaştan habersiz olan Ömer ve Defne, kendilerini beklenmedik bir aşk oyununun içinde bulacaktır. 

 
Yayın Günü: 10 Temmuz Cuma
Yayın Saati: 20.30 
Kiralık Aşk son bölümde neler oldu?

Yaklaşan büyük moda buluşması için hazırlıklar başlamıştır. Bu büyük gün, bir anda herkes için duygusal bir fırsata dönüşür. Yasemin bu özel gecede Ömer’in kalbini çalmayı planlarken, Sinan ise Yasemin’le yakınlaşmanın yollarını arar. Ömer, davete son anda Defne’yle katılmaya karar verince bütün planlar değişir. 

Neriman, Defne’yi gecenin yıldızı olması için hummalı bir hazırlığa sokar. Ancak bu büyük gece, finalinde çok daha büyük sürprizlere gebedir. Herkesi büyük bir şok beklemektedir.

 
Oyuncu Kadrosu
 
Defne-Elçin Sangu,Ömer-Barış Arduç,Sinan-Salih Bademci,Yasemin-Sinem Öztürk,Neriman-Nergis Kumbasar,Necmi-Levent Ülgen,Hulusi-Ferdi Merter,Esra-Melisa Giz Cengiz,Türkan-Hikmet Körmükçü,İsmail-Kerem Fırtına,Nihan-Sanem Yeles
Koray-Onur Büyüktopçu,Serdar-Osman Akça,Vedat-Ender Sakallı.
 
Yapım: Ortaks Yapım
Yönetmen: Metin Balekoğlu 
Senaryo: Meriç Acemi

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler