1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 2. bölüm ile ekrana kilitleyecek
Kiralık Aşk 2. bölüm ile ekrana kilitleyecek

Kiralık Aşk 2. bölüm ile ekrana kilitleyecek

Star Tv ekranında yayınlanmaya başlayan Kiralık Aşk dizisi büyük ilgi gördü. İlk bölümü ile sosyal medyada çok konuşulan Kiralık Aşk bu akşam 2. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. İşte Kiralık Aşk yeni bölümde yaşanacaklar..

A+A-

Yapımcılığını 1 Erkek 1 Kadın’ın yapımcısı Müge Turalı’nın kurduğu yeni şirketi olan Ortaks Yapım’ın üstlendiği yeni dizide; kendi halinde yaşayan garson bir kızın bir günde değişen hayatı ve aşkın komik halleri anlatılıyor. Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

 
Defne'nin ilk sınavı
 
Hayatında ilk defa güzel bir kumsalda katalog çekiminde bulunacak olan Defne'yi burada bin bir türlü aksilik beklemektedir. Neriman deniz, güneş ve kumdan oluşan bu son derece romantik fırsatı sonuna kadar değerlendirmesi için Defne’ye  akıl verir. 
 
Ancak Defne, Ömer’in kalbini çalmak bir yana, sakarlıklarıyla bütün çekimi mahvedince işler karışır. İmdadına Neriman’ın işbirlikçisi Sinan yetişir. Ömer ise, Defne’ye karşı duyduğu hislere bir türlü anlam verememektedir. Bu saf ve sakar kız, sanki uzaydan inmiş bir iyilik meleği gibidir. Öte yandan Ömer ve Defne arasındaki yakınlaşmayı fark eden Yasemin, bu gidişi durdurmak için kolları sıvar.
 
Yayın Günü: 26 Haziran Cuma
Yayın Saati: 20.30 
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler