1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 2. bölüm
Kiralık Aşk 2. bölüm

Kiralık Aşk 2. bölüm

Star Tv ekranında yeni başlayan yaz dizisi Kiralık Aşk ilk bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Oyuncu kadrosu ve ilgi çeken konusu ile Kiralık Aşk 2. bölüm fragmanını da yayınladı. Peki Kiralık Aşk yeni bölümde neler olacak?

A+A-

Yapımcılığını 1 Erkek 1 Kadın’ın yapımcısı Müge Turalı’nın kurduğu yeni şirketi olan Ortaks Yapım’ın üstlendiği yeni dizide; kendi halinde yaşayan garson bir kızın bir günde değişen hayatı ve aşkın komik halleri anlatılıyor. Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.
 
KİRALIK AŞK 2. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
KİRALIK AŞK İLK BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
 
Defne ve Ömer’in Aşk oyunu!
 
Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’ nin babası Hulusi Bey’ in vaat ettiği köşke konmaktır. Neriman, Defne’ yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bildiği herşeyi öğretecektir.
 
Ömer, çok etkileyici fakat bir o kadar da zor bir adamdır.
 
Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir? Defne hala başına gelen bu mucizeye inanamaktadır. Oysa aşk mucizenin ta kendisidir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler