1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 17. bölüm
Kiralık Aşk 17. bölüm

Kiralık Aşk 17. bölüm

Kiralık Aşk 17. bölüm fragmanları yayınlandı.Kiralık Aşk 17. bölüm fragmanları ile herkesi meraklandırdı.

A+A-

 Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta heyecan yükseliyor. Defne ve Ömer beklemedikleri bir anda bir araya gelecek. Kiralık Aşk 17. bölümde işler karışacak.

Ömer ve Defne arasında tutku yükseliyor.
 
İz’in gelişi, Ömer’le Defne cephesinde işleri kızıştırıyor. Tutku yükseliyor! Onları hiç beklemedikleri, şahane bir noktaya sürüklüyor.
 
Bu arada Deniz, planını uygulamaya koydu. Ömer’i gerçekten nakavt edebilecek mi? Koleksiyon, Deniz’in eline geçerse her şey biter. Yasemin’in tarafını seçmesi şart artık. Günden güne sıkışıyor. Koray ise yeni kankasını buldu. Kim acaba?
 
KİRALIK AŞK 17. BÖLÜM FRAGMANI


 
16. BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
Kiralık Aşk son bölümünde; Ömer'in geçmişinden gelen yabancı isim kafaları karıştırdı. Defne ve Ömer yüzleştiler. Aşk onları birbirine bağlayacak mı? merak konusu oldu. Ancak ikilinin arasındaki engeller bir türlü aşılamadı. Defne'nin de bu engelleri aşmak için yaptığı planları işe yaradı mı? Ömer'in karsısında artık bambaşka bir Defne vardı.
 
İsmail, Yasemin'in son hareketinden sonra ne yaptı? Sude, Sinan'ın içini yakanın kim olduğunu buldu! Deniz ise beklenenden çok daha güçlü bir düşman olarak Ömer'in kışını başlattı. Peki ya bu sırada Ömer'in geçmişinden gelen ve bütün dengeleri değiştirecek o kişi kimdi?

HABERE YORUM KAT