1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 1. bölüm ile nefes kesti
Kiralık Aşk 1. bölüm ile nefes kesti

Kiralık Aşk 1. bölüm ile nefes kesti

Başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç'un yer aldığı Kiralık Aşk dizisi dün akşam Star Tv'de başladı. Kiralık Aşk 1. bölümde neler oldu? Yaz dizileri arasında başarılı olmayı hedefleyen Kiralık Aşk dizisi 1. bölüm ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

A+A-

Yapımcılığını 1 Erkek 1 Kadın’ın yapımcısı Müge Turalı’nın kurduğu yeni şirketi olan Ortaks Yapım’ın üstlendiği yeni dizide; kendi halinde yaşayan garson bir kızın bir günde değişen hayatı ve aşkın komik halleri anlatılıyor. Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.
 
  
Defne ve Ömer’in Aşk oyunu!
 
Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’ nin babası Hulusi Bey’ in vaat ettiği köşke konmaktır. Neriman, Defne’ yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bildiği herşeyi öğretecektir. 
 
Ömer, çok etkileyici fakat bir o kadar da zor bir adamdır. 
 
Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir? Defne hala başına gelen bu mucizeye inanamaktadır. Oysa aşk mucizenin ta kendisidir.


 
OYUNCU KADROSU
 
Defne-Elçin Sangu,Ömer-Barış Arduç,Sinan-Salih Bademci,Yasemin-Sinem Öztürk,Neriman-Nergis Kumbasar,Necmi-Levent Ülgen,Hulusi-Ferdi Merter,Esra-Melisa Giz Cengiz,Türkan-Hikmet Körmükçü,İsmail-Kerem Fırtına,Nihan-Sanem Yeles

Koray-Onur Büyüktopçu,Serdar-Osman Akça,Vedat-Ender Sakallı.
 
Yapım: Ortaks Yapım
Yönetmen: Metin Balekoğlu 
Senaryo: Meriç Acemi
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler