1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kiralık Aşk 1. bölüm
Kiralık Aşk 1. bölüm

Kiralık Aşk 1. bölüm

Kiralık Aşk dizisi 1. bölüm fragmanı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Yaz sezonuna damga vuracak olan dizi Kiralık Aşk yeni bölümü için heyecan dorukta. Dizide, Defne ve Ömer’in Aşk oyunu dizinin ilk bölümünde güne damga vuran konular arasında olacak. İş

A+A-

Star’ın yeni dizisi Kiralık Aşk’ 19 Haziran Cuma 20.00’de izleyici ile buluşacak.  Star ekranlarında bu yaz “Kiralık Aşk” var Yapımcılığını 1 Erkek 1 Kadın’ın yapımcısı Müge Turalı’nın kurduğu yeni şirketi olan Ortaks Yapım’ın üstlendiği yeni dizide; kendi halinde yaşayan garson bir kızın bir günde değişen hayatı ve aşkın komik halleri anlatılıyor. Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

KİRALIK AŞK 1. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE


KİRALIK AŞK 1. BÖLÜM ÖZETİ

 
Defne ve Ömer’in Aşk oyunu!

Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’ nin babası Hulusi Bey’ in vaat ettiği köşke konmaktır. Neriman, Defne’ yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bildiği herşeyi öğretecektir.

Ömer, çok etkileyici fakat bir o kadar da zor bir adamdır.

Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir? Defne hala başına gelen bu mucizeye inanamaktadır. Oysa aşk mucizenin ta kendisidir.

Yayın Günü: 19 Haziran Cuma

Yayın Saati: 20.30

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler