1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kıraç miting alanını inceledi
Kıraç miting alanını inceledi

Kıraç miting alanını inceledi

DİYARBAKIR - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 16-17 Kasım'da Diyarbakır'a yapacağı ziyaret öncesinde, hazırlıkları denetleyen Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç, herkesin Başbakan'ı heyecanla beklediğini söyledi.

A+A-

Çeşitli incelemeler ve yapımı biten yerlerin açılışını yapmak üzere, 16-17 Kasım tarihinde Diyarbakır'a gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için hazırlıklar sürüyor. 

Başbakan'ın açılış törenini yapacağı Kantar Kavşağı'ndaki çalışmalar, Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç ile Emniyet Müdürü Recep Güven tarafından denetlendi. 16 Kasım Cumartesi günü Kantar Kavşağı'nda yapılacak miting alanında, hummalı bir çalışmanın olduğunu anlatan Vali Kıraç, Başbakan'ın gelişi öncesi hazırlıkların aralıksız devam ettiğini söyledi.

Diyarbakır'da, Başbakan geleceği için heyecan yaşandığını anlatan Vali Kıraç, “Başbakanımız, 16-17 Kasım tarihinde kentimize gelecek. Gelişi öncesi hazırlıklarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Diyarbakırlılar, Başbakan'ı heyecanla bekliyor. Herkesi 16 Kasım Cumartesi günü, Kantar Kavşağı'nda yapılacak açılış törenine davet ediyoruz” dedi.

(ÜN-AKK-SY-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT