1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kimler kalacak kimler gidecek
Kimler kalacak kimler gidecek

Kimler kalacak kimler gidecek

Spor toto 2.lig kırmızı gurup takımlarından Diyarbakır Buyükşehir belediyespor'da yeni sezonda hangi futbolcuların gideceği hangilerinin kalacağının belirlenmesi ve yeni transferlerin yapılması büyük olasalıkla edinilen bilgilere göre seçim sonrasında bel

A+A-

Yeni Sezona,yeniden eski teknik direktör İsmet Taşdemir ile sözleşen Yeşil – Kırmızılı Taşdemir’e izlettirdiği takımları ve seçilecek futbolcular hakkında bilgi alıp ona göre hareket edecekmiş.

 

İsmet Taşdemir ve ekibi beğendiği ve görüştüğü ve şimdiki kadroda bulunan sözleşmesi biten ve bitmeyen futbolcular hakkında rapor verdikten sonra her şey netleşecek.Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’da sözleşmesi biten futbolculardan Kamil İçer, süper ligi takımlarıyla temasta imiş. Diğer sözleşmesi bitenler Levent Taner, Ercüment balıkçı, Yusuf Yağmur, Samet Yeniceli ve Uğur Tülümen’in kulüpleriyle yeniden anlaşıp anlaşmayacakları ilerleyen günlerde belli olacak.

 

Sözleşmesi devam eden , kadroda tutulup tutulmayacakları sonradan belirlenecek futbolcular ise Şehmus Özer, Nezir Özer, Erhan Eren,İ. Ferdi Çoşkun,Sadat Şahin, Abdullah Çetin, Emre Hasan Bala, Serkan İpek, Ercan Önal, Önder Karaboğa, Caner Erdoğan. Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’da Haziran ayı ortalarında transferlerin gideceklerin ve geleceklerin isimlerininin belirlenecek.

HABERE YORUM KAT