1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kim bu asalaklar?
Kim bu asalaklar?

Kim bu asalaklar?

Derman Babanın astırdğı "Diyarbakırspor'a Şampiyonluk yolunda baarılar dilerim" yazılı pankartlar kimliği belirsiz bazı kişiler tarafından koparılarak indirildi.

A+A-

DİYARINSESİ.ORG ÖZEL İÇERİK -Yıllardır fakir ve garibanların dertlerini çözmekle ünlenen namı Diğer Derman Baba Yılmaz Acu'nun astırdığı pankartlar kimliği belirsiz kişilerce kasıtlı olarak yerlerinden sökülerek parçalandı.

"YAZIKLAR OLSUN"

Yenişehir Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi adayı olan Yılmaz Acu duruma tepki göstererek: "Pankartlarımı indirebilirsiniz ama beni indiremezssiniz Gördüğünüz gibi Diyarbakırspor yazan pankartı indirmeniz size yarar sağlamayacaktır.

Değerli dostlar yine istasyon caddesinde eski Diyarbakır lisesi yönüne giden ilk durakta çarşamba günü asmış olduğum pankart firaunlar ya da piranhalar tarafından aşağıya indirilmiştir inanın bu konuyla alakalı beni arayanların haddi hesabı yoktur. Yanındayız seni görmesek bile ismin yeter diyen yüzlerce dostum, arkadaşım hatta tanımayan yüzlerce insan beni arıyor ve ne olursa olsun oylarımız sana verileceğiz diyorlar.. Allahın izniyle sandıkta derslerini alacaklar az kaldı değerli dostlar takdirinize bırakıyorum.Yenişehir Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi adayı Yılmaz Acu' selam saygılarımla"

TARAFTARLARDA TEPKİ GÖSTERDİ

Öte yandan Diyarbakırspor Taraftarları Azrailler Grubu Yönetimi adına konuşan Dernek Başkanı Ramazan Tugay'da duruma tepki göstererek "Böyle bir zihniyeti anlamakta zorlanıyoruz.. Yıllardır garibanların,  fakir fukaranın yardımına koşan değerli Derman Babanın üstelik üstünde "Diyarbakırspor'a başarılar dilerim" yazılı pankartını kim hangi mantıkla parçalar. Bunlar bu memleketin cahil cühelalarıdır. Başka ne denilebilir ki?. neyi çekemiyorsunuz, yazık günah emek verilmiş, böylesine yardımsever birine karşı bunları yapanları kınıyor ve lanetliyoruz."

ss.jpg

HABERE YORUM KAT