1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kılıçdaroğlu'nu duygulandıran mektup!
Kılıçdaroğlu'nu duygulandıran mektup!

Kılıçdaroğlu'nu duygulandıran mektup!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sürpriz bir yeni yıl tebrik mesajı geldiği ortaya çıktı.

A+A-

Kılıçdaroğlu'na Diyarbakır'dan 8. sınıf öğrencisi Sultan Bingöl tebrik kartı yolladı.Kılıçdaroğlu resmi internet sitesinden yeni yıl için kendisine gelen tebrik kartı ve bir mektubu yayınladı.

CHP LİDERİNİ DUYGULANDIRAN MESAJ

Diyarbakır'dan Sultan Bingöl adlı 8. sınıf öğrencisinin Kılıçdaroğlu'na yolladığı tebrik kartı nda, 'Şunu unutmayın ki herşeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda gelecek hala yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle' diye yazdı. Bu mektup CHP lideri tarafından çok beğenilirken Bingöl'e kendi imzasıyla bir de cevap yazısı yolladı. Kılıçdaroğlu da Bingöl'e, 'El emeğin, göz nurunla yaptığın güzel kartını aldım. Çok teşekkür ederim. Ben de senin ve tüm sevdiklerinin yeni yılını kutlar gözlerinden öperim' diye cevap yolladı.ÜLKÜCÜYÜM AMA...

Bursa'dan mektup yazan Sadun Kandemir isimli vatandaş da mektubunda, 'Ben senelerce sağ fikirleri savundum. 1977 yılında Vefa Lisesi'nden mezun olan tek sağ görüşlü öğrenciydim. MHP ve ülkü ocaklarında faaliyet gösterdim. Ta ki Alpaslan Türkeş'in ölümünden sonra İngiltere'de bankada hesabının çıkmasına kadar. Siz CHP başına geçene kadar siyasetle ilgilenmedim. CHP üyesi olmadığım halde çılgınca sizi destekliyorum. Lütfen bu namussuzlarla aynı çatı altında olmayın TBMM oturumlarına katılmayın' diye yazdı. CHP lideri bu mektuba da yanıt vererek desteğine teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT