1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. KHB'den İlke Haber Ajansı'na ziyaret
KHB'den İlke Haber Ajansı'na ziyaret

KHB'den İlke Haber Ajansı'na ziyaret

Kamu Hastaneleri Birliği Diyarbakır Genel Sekreteri Muhammed Güzel Kurtoğlu ve beraberindeki heyet İlke Haber Ajansı'na nezaket ziyaretinde bulundu.

A+A-

 Kamu Hastaneleri Birliği Diyarbakır Genel Sekreteri Doç.Dr. Muhammed Güzel Kurtoğlu ve beraberindeki  heyet, İlke Haber Ajansı Genel Merkezine nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaret esnasında medyanın önemine değinen Doç.Dr Kurtoğlu, doğru ve ilkeli haber yapan medya kuruluşlarının başarıya ulaşacağını söyledi. Medyayı çok önemsediğini belirten Kurtoğlu, "Çünkü kurumsal ve toplumsal bazda görmediklerimizi medya görüyor ve bu konuda hatalarımızı bize hatırlatıp önümüzün açılmasına vesile oluyorlar" dedi.

İlke Haber Ajansı Genel Müdürü Mahmut İrtem ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kamu görevini yerine getirdiklerini, bundan dolayı da görev ve sorumluluklarının bilincinde olduklarını söyledi.Sesi duyulmayanların sesi olmaya çalıştıklarını belirten İrtem, " Bizler ilkelerimizi inançlarımızdan aldığımız için haberlerimizi gündeme taşırken kimsenin etkisinde kalmadan ilkeli ve objektif bir haber anlayışı içindeyiz" dedi.

 

 

 

(Osman İçli-İLKHA)

HABERE YORUM KAT