1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kertenkele sezon finali 34. son bölümü nefes kesti
Kertenkele sezon finali 34. son bölümü nefes kesti

Kertenkele sezon finali 34. son bölümü nefes kesti

ATV ekranlarında büyük ilgiyle izlenen Kertenkele dizisi bu hafta yayınlanan 34. bölümü ile sezona veda etti. Nefes kesen sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Kertenkele dizisi sezon finalinde büyük bir şok yaşandı. Son sahnesinde yaşananan patlama o

A+A-

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kertenkele sezon finali ile ekranlara veda etti. Yayınlanan son bölümü ile Kertenkele dizisi gündeme bomba gibi düştü. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı dizide Betül ile Zehra'yı kurtarmaya gider Ziya hoca düştüğü tuzakta hayal kırıklığına uğradı. Büyük bir patlama ile son bulan Kertenkele final bölümünde Zehra, Betül ve Ziya hoca ölüp ölmediği merak konusu oldu. Yeni sezon şimdiden merak konusu olan Kertenkele dizisi hakkında tüm gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.


Sokrat'ın Zehra ve Betül'ü kaçırdığını öğrenen Kertenkele, hapishanede çaresizlik içindedir. Hayatta en değer verdiği iki insanı kaybetmenin eşiğindedir. Kendisine yakın olmak dışında hiçbir suçu olmayan Zehra ve Betül, Sokrat'ın elinde kurtarılmayı beklemektedir. Zehra ile tam yakınlaşmış, aşklarını yaşamaya başlamışken; Betül'le tam abi-kardeş olmuşken şimdi ikisini de kaybetmeye çok yakındır. Kertenkele adına yakışacak bir şekilde, tüm gücünü kullanarak, elinden ne geliyorsa yaparak Zehra'yı da Betül'ü de kurtarmaya kararlıdır. Bunun için önce hapishaneden kaçmalıdır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler