1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kertenkele 62.bölüm
Kertenkele 62.bölüm

Kertenkele 62.bölüm

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kertenkele 62.bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

İzleyicileri ekrana kilitleyen Kertenkele'nin yeni bölümü büyük bir merakla bekleniyor. İşte Kertenkele son yayınlanan yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar...

Ekranların sevilen dizisi Kertenkele yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile yine reyting listelerinde üst sıralara zorlayacak gibi duruyor. İzleyiciler tarafından büyük bir heyecanla beklenen Kertenkele'de bu hafta neler yaşanacak. Tüm merak edilen soruların ve Kertenkele 62.bölüm fragmanının yer aldığı haberimiz...

KERTENKELE 62.BÖLÜM FRAGMANI

Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi... Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.

KERTENKELE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kertenkele ve Zehra, Sokrat'ın malikane içindeki ajanını bulmaya çalışmaktadırlar ve hiç tahmin etmedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Melis, Baba Kadir'den saklanmanın farklı bir formülünü bulur. Kara Kemal, Melis'i ararken ummadığı biriyle karşılaşır.
 
Hicabi, bir sevgilisi olduğunu düşünen Gizem'i takip etmeye başlamıştır. Hicabi tarafından kıskanıldığını fark eden Gizem ise bu durumdan çok mutludur. Öte yandan Sokrat, Akıncı'nın Hicabi olduğundan şüphelenmektedir. Eski günlerine dönen ve Kertenkele'yi yakalamakla kafayı bozan Ünsal ise gece yarısı malikaneye büyük bir baskın düzenler, Kertenkele yakalanmak üzeredir. Sokrat'ın kurduğu tuzak sonucunda Akıncı ve Gizem ölümle karşı karşıya gelir.

HABERE YORUM KAT